Zamów domeny .pl i odbierz antywirus za darmo

Sprawdź szczegóły promocji

Domeny regionalne

Domeny miast

Domeny miast są idealnym
rozwiązaniem dla Twojego biznesu

Domeny regionalne to połączenie Twojej nazwy i rozszerzenia interesującego Cię miasta. Prowadzisz działalność skierowaną w stronę mieszkańców konkretnego regionu? A może danej miejscowości? Spraw, że klient jeszcze przed odwiedzeniem strony będzie wiedzieć, że znalazł ofertę kogoś, kto prowadzi działalność w jego mieście. Zapewniamy Ci wybór z dziesiątek rozszerzeń – nie tylko dużych miast, ale również mniejszych miejscowości.

Rejestracja domen

Rejestracja domen regionalnych
w AZ.pl jest prosta

Prowadzisz firmę na Śląsku? Wybierz domenę .slask.pl! A może w Małopolsce? Zarezerwuj zatem rozszerzenie .malopolska.pl! Oddajemy do Twojej dyspozycji szybką wyszukiwarkę, w której w ciągu kilku sekund sprawdzisz, czy interesujące Cię rozszerzenie jest dostępne.

Wybierz jedno z dziesiątek rozszerzeń i ciesz się tanią domeną! Domeny lokalne to także niższe koszty rejestracji i przedłużenia, niż ma to miejsce w przypadku domen krajowych czy globalnych.

W dalszym ciągu się zastanawiasz?

W dalszym ciągu
się zastanawiasz?

Pamiętaj, że klienci w przypadku wielu usług biorą pod uwagę wyłącznie lokalne firmy. Pozwól im dotrzeć do Twojej działalności i zapoznać się z ofertą. Nawet jeśli korzystasz już z domeny krajowej, nie oznacza to, że nie możesz również zarezerowować domeny regionalnej z identyczną nazwą!

Prowadzisz warsztat, restaurację, biuro rachunkowe, a może wypożyczalnię samochodów? Postaw na domeny regionalne z AZ.pl!

Sprawdź, które grupy domen będą najlepsze dla Ciebie

domena polska

Domeny polskie

Domeny polskie to wszystkie adresy www zakończone .pl . Chcesz założyć e-commerce bądź stronę biznesową, której obszarem działania będzie Polska? Końcówka .pl to świetny wybór! Dowiedz się więcej na temat domen polskich!

domena funkcjonalna

Domeny funkcjonalne

Domeny funkcjonalne to adresy www zakończone między innymi na .info, .edu, .gov . Chcesz założyć bloga, sklep internetowy, serwis informacyjny czy forum? Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

domena regionalna

Domeny regionalne

Domeny regionalne są powiązane bezpośrednio z nazwą danej miejscowości. Chcesz założyć biznes lokalny, serwis informacyjny bądź inna stronę, której działalność będzie mieć zasięg w obrębie jednego regionu? Dowiedz się więcej!

domena narodowa

Domeny narodowe

Domeny narodowe to sposób na założenie strony internetowej w danym kraju, której klientami będą mieszkańcy innego państwa. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

domena globalna

Domeny globalne

Domeny globalne to takie jak .biz, .info, .org – masz pełną dowolność możesz wybrać je jako końcówkę swojej domeny! Zapoznaj się ze szczegółami oferty i wybierz najlepszą dla siebie!

domeny europejskie

Domeny europejskie

Domeny europejskie powiązane są bezpośrednio z działalnością w Uni Europejskiej. Wybierając tą domenę podkreślisz europejski charakter swoej działalności. Dowiedz się więcej!