Fill 23Group 5path14Combined ShapeCombined ShapeFill 6icons/clockarrow rightarrow rightico-attachmentico-backupCombined ShapeCombined Shapeico-nananaPage 1Fill 131Combined Shapeico-officeico-browserico-bugFill 96Fill 90Fill 80Fill 41Group 6Combined ShapeCombined ShapeFill 8ShapeFill 1Combined ShapeCombined ShapeGroupFill 169Fill 34Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapeCombined ShapeFill 146Group 9Combined ShapeCombined ShapeGroup 12Fill 103Fill 123Fill 39Combined ShapeiconGroup 13Combined ShapeGroup 2Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapeFill 57Group 3Fill 41Combined ShapeFill 56ico-hostingCombined ShapeCombined ShapeGroup 4Combined ShapeFill 443Fill 42Combined ShapeGroup 3ico-mobileCombined Shapepath14Fill 141Fill 161Group 4iconFill 34Combined ShapeFill 56ico-rankingcoachCombined ShapeCombined ShapeCombined ShapeGroup 10ico-kavFill 165Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapePage 1ico-smileCombined ShapeFill 141Fill 499Group 11ico-subpagesCombined Shapeico-syncFill 56ico-templatesCombined Shapeico-vCombined ShapeCombined ShapeFill 65Combined ShapeCombined ShapeFill 124Rectangle 405Rectangle 405ico-vpsicons/wordpressico-xicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/serwer

Serwery VPS

Zwiększ swoją moc wykorzystując zwirtualizowany serwer VPS! Gwarantujemy Ci dostęp administratora oraz dowolność konfiguracji serwera. Ciesz się przyjemnością optymalnych rozwiązań jakie oferuje Ci serwer VPS w az.pl! Skup się na swoim biznesie!

Sprawdź

Masz pełną kontrolę nad serwerem

Zastanawiasz się nad wykupieniem serwera VPS? Nie czekaj i już teraz podejmij decyzję! Postaw na
sprawdzone rozwiązania i zyskaj w pracy większą wydajność.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Gwarancja zasobów i dostęp root zapewnia swobodę w zarządzaniu i kontrolowaniu
serwera. Skup się na biznesie i rozwoju, a my zajmiemy się resztą.

Debian 8 64bit

Debian może się pochwalić opinią stabilnego systemu wysokiej jakości, który łatwo się aktualizuje.

CentOS 7 64bit

Dystrybucja Linuksa oparta na Red Hat Enterprise Linux. Jest z nim całkowicie kompatybilna.

Plesk Onyx

Do każdego planu możesz otrzymasz licencję Plesk Panel do 10 domen.

Polskie Data Center

Dane przechowujemy w polskim Data Center. Monitorujemy działanie serwerów 24/7/365.

Panel Plesk do każdego VPS

Plesk Onyx zapewni zarządzanie hostingiem na Twoim VPS. Jego funkcjonalności oraz
intuicyjny interfejs użytkownika ułatwią Ci obsługę serwera.

Nowoczesny interfejs

W zależności od ról utworzonych przed administratora inni użytkownicy mogą mieć możliwość zarządzania swoimi zasobami.

Środowisko deweloperskie

Wsparcie dla NodeJS, Meteor, Rails i Python dzięki Phusion Passengerowi. Natywny Apache z PHP, NGINX z memcached oraz Litespeed SSL.

Automatyczny deploy aplikacji

Plesk Panel umożliwia wdrażanie zmian bezpośrednio z lokalnego repozytorium git lub zdalnych typu GitHub, Bitbucket itd.

Backup i bezpieczeństwo

Antywirus, antyspam i dwustopniowe uwierzytelnianie. Kopie plików mogą być eksportowane na zewnętrzny serwer FTP a nawet na kont Dropbox.

Jeśli jesteś specjalistą sprawdź specyfikację techniczną dla zaawansowanych

Szczegółowe parametry

Jesteś w Polsce, Niemczech, a może w Wielkiej Brytanii? Zawsze otrzymasz pomoc w języku polskim

Czat

Czat Rozpocznij

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Napisz, czego potrzebujesz, a dobiorą dla Ciebie odpowiednie rozwiązania.

Infolinia

Infolinia + 48 570 510 570

Wolisz zadzwonić, żeby dowiedzieć się więcej o zamówieniu usług? Masz wsparcie naszego zespołu doradztwa telefonicznego.

Wybierz plan dla siebie

Micro BEZ PROMOCJI ZA MIESIĄC
/

Kupuj na raty (dla zamówień od 300 zł)

Smart BEZ PROMOCJI ZA MIESIĄC
/

Kupuj na raty (dla zamówień od 300 zł)

Komfort BEZ PROMOCJI ZA MIESIĄC
/

Kupuj na raty (dla zamówień od 300 zł)

Wygodne rozliczenia
 
 
 
Odnowienie miesięczne
Plan roczny
Raty PayU
Przelew tradycyjny
Płatności elektroniczne
Faktura elektroniczna
Parametry
 
 
 
CPU (vCore)
1
2
4
CPU (MHZ)
2000
2000
2000
Pamięć RAM
1 GB
2 GB
8 GB
Przestrzeń HDD
25 GB
50 GB
100 GB
IPv4
1
1
1
Ruch
bez limitu
bez limitu
bez limitu
Przepustowość
100 Mbit
100 Mbit
100 Mbit
Zarzadzanie
 
 
 
Dostęp root
System operacyjny (x86_x64)
Debian/CentOS/Ubuntu
Debian/CentOS/Ubuntu
Debian/CentOS/Ubuntu
Możliwość zmiany systemu
Plesk Panel
 
 
 
Plesk WebAdmin (do 10 domen)
Jakość
 
 
 
SLA - ciągłość usług
99% w skali miesiąca kalendarzowego
99% w skali miesiąca kalendarzowego
99% w skali miesiąca kalendarzowego

Usługi powiązane

Infolinia

+ 48 570 510 570

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z udostępnionego formularza
i możliwie szczegółowo opisz potrzeby.

Wypełnij
Debian 8 64bit

Debian cieszy się opinią stabilnego systemu o wysokiej jakości i łatwego do aktualizacji. Ze względu na dbałość o jakość i bezpieczeństwo dystrybucji, nowe wersje stabilne pojawiają się relatywnie rzadko, często dochodzi też do opóźnień w ich wydawaniu.

Debian jest dostępny również w języku polskim. Począwszy od instalacji systemu, przez interfejs użytkownika i większości popularnych programów oraz komunikaty systemu, a kończąc na dokumentacji. Oczywiście, jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia w tej kwestii, jednakże prawdopodobnie już teraz z powodzeniem można używać Debiana nie znając języka angielskiego.

CentOS 7 64bit

Zespół CentOS wydał szóstą wersję swojej dystrybucji stworzonej w oparciu o źródłowe paczki RPM Red Hata, przeznaczonej na architektury i386 i x86_64. Możesz korzystać z tego systemu na serwerach VPS od AZ.pl

Plesk Onyx

Panel Plesk Panel pozwala administrować najważniejszymi funkcjami, bez koniecznej znajomości systemu Linux. Głównym atutem tego narzędzia jest zautomatyzowanie i ograniczenie zużycia zasobów serwera podczas wykonywania popularnych wśród użytkowników i/lub administratorów zadań.

Dostępne są dwie aplikacje mobilne: Panel Plesk Panel Mobile Server Monitor oraz Panel Plesk Panel Mobile Server Manager. Aplikacje dostępne są na platformy iOS, Android oraz BlackBerry.

Polskie Data Center

Serwery AZ.pl utrzymujemy w trzech lokalizacjach w Polsce. W grudniu 2012 r. w Data Center T-Mobile Polska S.A. uruchomiliśmy kolejne, a zarazem jedno z najnowocześniejszych centrów danych w Europie.

Usługi naszych Klientów utrzymujemy w klastrze złożonym z ponad 1300 platform serwerowych firm HP, Tyan, Chenbro oraz Supermicro. Serwery posiadają do 4 procesorów, macierze dyskowe o wielkości do 92 TB i do 512 GB pamięci operacyjnej.

Wewnętrzny szkielet sieci jest spięty w 160 Gpbs sieć Ethernet o zdublowanej architekturze, obsługiwaną przez przełączniki Brocade i routery firmy Cisco. Praca wszystkich elementów sieci oraz serwerów jest monitorowana 24 godziny na dobę, a system monitoringu na bieżąco informuje obsługę techniczną o najdrobniejszej nawet anomalii pracy systemów..