Fill 23Group 5path14Combined ShapeCombined ShapeFill 6icons/clockarrow rightarrow rightico-attachmentico-backupCombined ShapeCombined Shapeico-nananaPage 1Fill 131Combined Shapeico-officeico-browserico-bugFill 96Fill 90Fill 80Fill 41Group 6Combined ShapeCombined ShapeFill 8ShapeFill 1Combined ShapeCombined ShapeGroupFill 169Fill 34Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapeCombined ShapeFill 146Group 9Combined ShapeCombined ShapeGroup 12Fill 103Fill 123Fill 39Combined ShapeiconGroup 13Combined ShapeGroup 2Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapeFill 57Group 3Fill 41Combined ShapeFill 56ico-hostingCombined ShapeCombined ShapeGroup 4Combined ShapeFill 443Fill 42Combined ShapeGroup 3ico-mobileCombined Shapepath14Fill 141Fill 161Group 4iconFill 34Combined ShapeFill 56ico-rankingcoachCombined ShapeCombined ShapeCombined ShapeGroup 10ico-kavFill 165Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapePage 1ico-smileCombined ShapeFill 141Fill 499Group 11ico-subpagesCombined Shapeico-syncFill 56ico-templatesCombined Shapeico-vCombined ShapeCombined ShapeFill 65Combined ShapeCombined ShapeFill 124Rectangle 405Rectangle 405ico-vpsicons/wordpressico-xicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/serwer
Przeniesienie hostingu

Przeniesienie hostingu

Zdecydowałeś się na przeniesienie hostingu do AZ.pl?
To znakomita decyzja.
Już teraz skorzystaj z naszej oferty i rozpocznij testowanie naszego hostingu.

Testuj sklep

Masz wątpliwości, czy hosting w AZ.pl to usługa idealna właśnie dla Ciebie? Już teraz skorzystaj z całkowicie darmowego testu – umożliwiamy sprawdzenie naszego hostingu przez 14 dni bez żadnych zobowiązań!

Testuj

Pakiety odpowiadające różnym oczekiwaniom

Przygotowaliśmy pakiety odpowiadające różnym oczekiwaniom. Wybrałeś już ten idealny dla Twoich stron WWW i usług? Napotkałeś na jakiekolwiek problemy przy przenoszeniu danych? Chętnie pomożemy. Oczywiście oferujemy pomoc przy przenoszeniu Twoich plików, domen, poczty i innych usług. Poniżej wyjaśniamy, jak działać, jeśli chcesz to zrobić bez naszego wsparcia

Jak przenieść domenę?

Jeśli korzystasz z własnej domeny, to pierwszym krokiem powinno być jej dodanie do AZ.pl. Po zalogowaniu do panelu klienta przejdź do sekcji „Domeny”, a tam wybierz „Dodaj nową domenę”. Możesz oczywiście zarejestrować nową domenę (skorzystaj z naszych promocji!), transferować domenę od innego operatora albo dodać ją poprzez delegację domeny. W ostatnim przypadku musisz nie tylko dodać domenę, ale również skierować ją na serwery DNS AZ.pl. Dokonasz tego po zalogowaniu do panelu klienta u aktualnego operatora domeny.

Testuj sklep

Nie jesteś pewien tego, co masz zrobić? Każde z przedstawionych działań szczegółowo opisaliśmy tutaj.

Jak przenieść stronę?

Jak przenieść stronę?

Zanim zaczniesz przenosić swoją stronę, a korzystasz z własnej domeny, musisz dodać ją do AZ.pl. Jeśli Twoja witryna nie korzysta z bazy danych, to wystarczy, że przeniesiesz do AZ.pl wszystkie jej pliki. Musisz skorzystać z programu FTP i połączyć się ze swoim kontem na dotychczasowym hostingu. Następnie musisz skopiować pliki na dysk swojego komputera, a dalej, ponownie za pomocą programu FTP, przenieść je do AZ.pl. Jeśli Twoja strona korzysta z bazy danych, to ona również musi do nas trafić.

Masz wątpliwości? Cały proces przenoszenia strony opisaliśmy tutaj.

Czytaj więcej

Jak przenieść pocztę?

Jak przenieść pocztę?

Przeniesienie obsługi poczty e-mail jest łatwiejsze, niż myślisz! Żeby jednak móc założyć adresy e-mail w Twojej domenie, musisz ją najpierw dodać do AZ.pl. Jeśli już to zrobiłeś, to w kolejnym kroku musisz po prostu utworzyć dokładnie takie adresy e-mail, z jakich korzystałeś dotychczas. Przejdź do panelu klienta, a następnie wybierz sekcję „Usługi WWW”. Zobaczysz listę swoich hostingów – wybierz ten, na którym chcesz utworzyć skrzynkę e-mail. W sekcji „Poczta” kliknij „Utwórz”. Podaj login, wybierz domenę i wskaż hasło. To wszystko!

Proces dodania nowego adresu e-mail szczegółowo opisaliśmy tutaj

Czytaj więcej

Testuj sklep

Jeśli nasze porady nie są dla Ciebie wystarczające, to zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Nasi doradcy chętnie pomogą Wam rozwiać wątpliwości i rozwiązać pojawiające się problemy.

Produkty powiązane