Działamy z sukcesami od 1996 roku

Poznaj naszą historię

Od ponad 20 lat wyznaczmy najlepsze
trendy w usługach internetowych

Jesteśmy pionierami

AZ.pl od samego początku podąża ścieżką pionierów. To na niej czujemy się najlepiej.

Pochodzimy ze Szczecina i do dziś w tym portowym mieście mamy swoją siedzibę. Przez ponad 20 lat nieco zmieniło się wokół nas – najwięcej w Internecie. Nie próżnowaliśmy. Wykorzystaliśmy ten czas, aby nasi Klienci mogli korzystać z jak najlepszych i najszybciej działających usług internetowych.

Mamy bogatą ofertę

Sukcesywnie wzbogacaliśmy ofertę o nowe usługi. Zaproponowaliśmy łatwe tworzenie stron internetowych w kreatorze. Pomagaliśmy też zarabiać w gotowym sklepie internetowym, do którego wystarczyło wprowadzić własne produkty. Wyszliśmy naprzeciw potrzebie bezpieczeństwa, włączając do portfolio naszych usług certyfikaty SSL.

Autorski Panel Klienta

W 2001 roku jako pierwszy polski rejestrator domen uruchomiliśmy autorski, nowoczesny w obsłudze Panel Klienta. Dzięki niemu samodzielne administrowanie domenami stało się przyjemnością.

Grupa home.pl

Od 2014 roku jesteśmy częścią Grupy home.pl, co pozwala nam utrzymać wiodącą pozycję na rynku. Nasze Biuro Obsługi Klienta działa od poniedziałku do soboty i wspiera dziesiątki tysięcy użytkowników.

Wyszukiwarka domen nr 1

Pod koniec 2016 roku utworzyliśmy Panel Klienta pozwalający na wygodne zarządzanie wszystkimi usługami. Uruchomiliśmy także najszybszą wyszukiwarkę domen w Polsce, z której jesteśmy dumni.

W Internecie czujemy się jak u siebie

Jest 2019 rok, a my nieustannie postrzegamy rynek usług internetowych jako miejsce, gdzie najważniejsza jest innowacyjność. Czujemy się tu doskonale. Oferujemy całą gamę usług, które sprawiają, że każdy może poczuć się w Internecie, jak u siebie.