W AZ.pl oferujemy tani i wydajny hosting WWW.

Tak,to można połączyć

Tak, to można połączyć!

Nasze usługi warto wybrać z wielu powodów, a atrakcyjna cena jest tylko jednym z nich.
Poniżej znajdziecie informacje o naszych usługach i sugestie, do jakich zastosowań je proponujemy.

Rodzaje hostingu

Usługi serwerowe to m.in. serwery współdzielone i serwery VPS. W AZ.pl zapewniamy możliwość wyboru jednego z dwóch pakietów serwera współdzielonego, dla którego przyjęliśmy określenie hostingu.

Server VPS

Server VPS

Oferujemy 3 pakiety serwera VPS, znakomicie sprawdzą się w przypadku serwisów z dużą oglądalnością czy do sklepów internetowych.Linkujmey do podstrony vps i piszemy Sprawdź naszą ofertę.

Sprawdź

Hosting WordPress

Hosting WordPress

Przygotowaliśmy usługę serwerową idealnie dopasowaną do najbardziej popularnego na świecie systemu CMS. Serwery współdzielone polecamy pod strony WWW z mniejszą popularnością.

Sprawdź

Zalety hostingu

Korzystanie z hostingu ma wiele plusów. Oczywiście tak naprawdę każdy, również i Ty, możesz uruchomić serwer we własnym domu, jednak musisz liczyć się z koniecznością ciągłego działania komputera, problemami związanymi z awaryjnością internetu czy awariami sieci energetycznej. Tymczasem usługa hostingowa pozwali Ci niewielkim kosztem prowadzić własne strony WWW, bez myślenia o sprzęcie czy działaniu internetu. Tak naprawdę dzięki hostingowi możesz się zająć rozwijaniem stron, a obsługę serwera w całości powierzyć specjalistom z AZ.pl. Zadbamy o to, aby Twoje strony WWW działały bez zarzutów!

Tani hosting w AZ.pl

W AZ.pl nastawiamy się przede wszystkim na dostarczanie wysokiej jakości usług hostingowych, ale mimo wszystko zapewniamy je w bardzo dobrej cenie. Jak widzisz, przygodę z nami możesz rozpocząć niewielkim kosztem. Mimo tak atrakcyjnej ceny zapewniamy m.in. nieograniczony transfer. Czy jest jeszcze coś, czego brakuje Ci w naszych pakietach?

Produkty powiązane