Fill 23Group 5path14Combined ShapeCombined ShapeFill 6icons/clockarrow rightarrow rightico-attachmentico-backupCombined ShapeCombined Shapeico-nananaPage 1Fill 131Combined Shapeico-officeico-browserico-bugFill 96Fill 90Fill 80Fill 41Group 6Combined ShapeCombined ShapeFill 8ShapeFill 1Combined ShapeCombined ShapeGroupFill 169Fill 34Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapeCombined ShapeFill 146Group 9Combined ShapeCombined ShapeGroup 12Fill 103Fill 123Fill 39Combined ShapeiconGroup 13Combined ShapeGroup 2Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapeFill 57Group 3Fill 41Combined ShapeFill 56ico-hostingCombined ShapeCombined ShapeGroup 4Combined ShapeFill 443Fill 42Combined ShapeGroup 3ico-mobileCombined Shapepath14Fill 141Fill 161Group 4iconFill 34Combined ShapeFill 56ico-rankingcoachCombined ShapeCombined ShapeCombined ShapeGroup 10ico-kavFill 165Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapePage 1ico-smileCombined ShapeFill 141Fill 499Group 11ico-subpagesCombined Shapeico-syncFill 56ico-templatesCombined Shapeico-vCombined ShapeCombined ShapeFill 65Combined ShapeCombined ShapeFill 124Rectangle 405Rectangle 405ico-vpsicons/wordpressico-xicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/serwer

Hosting

Szukasz taniego i wydajnego hostingu? Takie połączenie jest możliwe, czego dowodzimy w AZ.pl! Skorzystaj z najwyższej jakości usługi hostingowej, ciesz się nieograniczonym transferem i wydajnym serwerem. Wybierz najlepsze miejsce w internecie dla Twojej strony. Dołącz do setek tysięcy naszych użytkowników!

Testuj za darmo

Hosting sprawdzony przez tysiące użytkowników

Nadal się zastanawiasz, czy tani hosting w AZ.pl to usługa dla Ciebie? My nie mamy co do tego wątpliwości! Dlatego już teraz rozpocznij całkowicie darmowy, niezobowiązujący test naszej usługi! Masz na to 14 dni! Sam przekonaj się o jakości hostingu AZ.pl!Testuj sklep

Masz wątpliwości, czy hosting w AZ.pl to usługa idealna właśnie dla Ciebie? Już teraz skorzystaj z całkowicie darmowego testu – umożliwiamy sprawdzenie naszego hostingu przez 14 dni bez żadnych zobowiązań!

Testuj

Znakomite możliwości w każdym planie

Hosting w Az.pl to gwarancja najwyższej jakości usług. Przygotowaliśmy kilka pakietów hostingowych uwzględniających różne wymagania klientów. W każdym gwarantujemy transfer bez limitu danych. Możecie korzystać z instalatora systemów CMS, który sprawi, że stworzenie Waszej pierwszej strony stanie się banalnie proste. Zapewniamy również możliwość założenia nieograniczonej liczby kont e-mail, a także najnowszą, o 60 proc. szybszą od poprzedniej, wersję PHP 7. Sprawdź, czego dodatkowo możesz się spodziewać po poszczególnych pakietach!

Plan smart

Pakiet SMART

jest idealnym rozwiązaniem na start Twojej przygody z internetem. Nie musisz martwić się ograniczeniami transferu, zapewniamy Ci indywidualny adres IP, korzystasz również z nieograniczonej liczby kont e-mail i masz do dyspozycji aż 50 GB powierzchni! Do Twojej dyspozycji jest również certyfikat SSL. Płatność za usługę możesz uregulować, korzystając z rat PayU.

Plan komfort

Pakiet KOMFORT

rozszerza Twoje możliwości i jest odpowiedzią na oczekiwania bardziej wymagających klientów. Ciesz się możliwością instalacji certyfikatów SSL, regularnymi kopiami bezpieczeństwa i komfortowym wsparciem klienta. Za usługę możesz płacić w trybie miesięcznym lub rocznym. Czeka na Ciebie konsola SSH i możliwość założenia bazy PostgreSQL!

Plan pro

Pakiet PRO

czyli hosting, który spełni każdą Twoją zachciankę. Oddajemy do Twojej dyspozycji aż 200 GB powierzchni dyskowej, dostęp do SSH i nasz wyjątkowy, autorski panel zarządzania usługą. Możesz założyć dowolną liczbę baz PostgreSQL i korzystać z bezpiecznej poczty szyfrowanej SSL. To usługa, która pozwoli Ci prowadzić serwis WWW cieszący się dużym zainteresowaniem!

Poznaj nasz panel hostingu oraz
niezbędne dodatki

Już wiesz, że hosting w AZ.pl jest tą usługą, której szukasz? Weź pod uwagę również usługi dodatkowe, z których możesz u nas skorzystać na doskonałych warunkach! Marzysz o własnej domenie? Możesz ją zarejestrować w naszej firmie za grosze, a nawet za darmo – skorzystaj z jednej z wielu naszych promocji. Pokaż również, że dbasz o bezpieczeństwo użytkowników Twojej strony – zamów certyfikat SSL i chroń w ten sposób dane z formularzy i transakcji. Pamiętaj, że posiadanie certyfikatu SSL jest jednym z czynników rankingowych wyszukiwarki Google!

Jak dodać skrzynke e-mail?
Panel hostingu
Jak zainstalować certyfikat SSL?
Jak dodać domenę do hostingu?

Informacje dodatkowe o hostingu

Hosting WWW to usługa, która daje Ci ogromne możliwości. Potrzebujesz jej do prowadzenia strony internetowej, korzystania z własnego adresu WWW, założenia poczty e-mail w dokładnie takiej domenie, jaka Cię interesuje! Nie stawiamy Ci ograniczeń – wszystkie nasze pakiety hostingowe umożliwiają założenie dowolnej liczby stron internetowych. To dzięki tej usłudze możesz założyć stronę WWW swojej firmy czy portal tematyczny!

jak zacząć sprzedawać?

Co to jest hosting i jak wybrać dobrą usługę hostingową?

Zastanawiasz się, czym jest hosting? Nie wiesz, jak wybrać odpowiedni dla swojej strony internetowej? Zapoznaj się z naszym poradnikiem!

Zobacz jak zacząć
silne zaplecze

Jaki hosting wybrać dla strony, a jaki dla bloga?

Masz stronę wizytówkową, sklep czy bloga? Zastanawiasz się jaki hosting wybrać? Koniecznie sprawdź nasz poradnik!

Zobacz jaki hosting wybrać
jak zdobyć klientów

Słowniczek

Przygotowaliśmy słowniczek pojęć związanych z usługami hostingowymi. W każdym przypadku hasła te staraliśmy się opisać w taki sposób, aby były zrozumiałe nawet dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia z takimi usługami.

Zapoznaj się ze słowniczkiem

Ciesz się bezpieczeństwem i testuj nasz hosting za darmo

Doskonale rozumiemy, że chcesz kupować kota w worku. Dlatego teraz skorzystaj z całkowicie darmowego testu i sprawdź nasz hosting przez 14 dni bez żadnych zobowiązań!

FAQ

Twoja poczta może być oczywiście obsługiwana na najwyższym poziomie przez AZ.pl. Jeśli korzystasz z poczty z adresami we własnej domenie, to musisz ją dodać w swoim panelu w Az.pl. Kolejnym krokiem jest dodanie adresów e-mail, jakich używasz. Wtedy wszystkie e-maile przychodzące na Twój adres będziesz mógł odbierać w Az.pl!

Chcesz przenieść stronę do AZ.pl? Jej pliki musisz skopiować na nasz serwer, po uprzednim dodaniu Twojej domeny. Analogicznie musisz przenieść bazę danych. Masz wątpliwości, jak to zrobić? Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Chętnie wyjaśnimy, jak powinieneś działać w zależności od tego, z jakiej oferty korzystasz!

Nic prostszego! Rozpocznij jej transfer! Po zalogowaniu się do AZ.pl możesz skorzystać z takiej możliwości. Potrzebujesz do tego kodu authInfo, który musisz uzyskać od swojego aktualnego operatora. Transfer domeny wymaga potwierdzenia – otrzymasz e-mail, w którym należy kliknąć wskazany link. Po potwierdzeniu transferu domena trafi do AZ.pl – z takim samym opłaconym okresem, jak było to dotychczas.

WordPress hosting

Jeśli nie hosting to WordPress Hosting!

  • WordPress Hosting wydaje rozwiązanie dla Twojego CMS’a
  • W kilka sekund aplikacja WordPress zainstaluje się automatycznie
  • Dzięki dyskom SSD Twoja strona będzie ładować się 60 % szybciej
  • Do wyboru masz kilkadziesiąt darmowych jak i płatnych szablonów graficznych
  • Twoja strona będzie dobrze przygotowana do pozycjonowania

Produkty powiązane