Zamów domeny .pl i odbierz antywirus za darmo

Sprawdź szczegóły promocji

Domeny narodowe

Domeny narodowe

Domeny narodowe to domeny poszczególnych krajów

Można je określić jako domeny międzynarodowe czy po prostu domeny państw. W AZ.pl dajemy Ci możliwość rejestracji rozszerzeń wielu krajów. Oczywiście jeśli prowadzisz biznes w Hiszpanii, to warto zarejestrować rozszerzenie .es, a jeśli w Niemczech – to .de. Tym samym wzbudzasz zaufanie mieszkańców tych krajów. Z pomocą domen zagranicznych możesz również stworzyć kreatywne połączenie nazwy z rozszerzeniem, tak jak zrobiło to wiele znanych marek. Znasz domenę youtu.be? To rozszerzenie Belgii, które popularny serwis video wykorzystał w atrakcyjny sposób.

Rejestracja domen narodowych

Rejestracja domen narodowych
w AZ.pl jest łatwa

Zdecydowana większość domen zagranicznych nie wymaga spełnienia szczególnych wymagań, aby móc je zarejestrować. Możesz napotkać np. na obowiązek posiadania siedziby na terenie Unii Europejskiej.

Z reguły jednak skorzystanie z interesującego Cię rozszerzenia będzie bardzo łatwe. Musisz po prostu sprawdzić w wyszukiwarce, czy interesująca Cię nazwa i rozszerzenie kraju są dostępne!

Możliwość wyboru rozszerzeń

W AZ.pl dajemy Ci możliwość wyboru rozszerzeń wielu krajów

W AZ.pl umożliwiamy Ci skorzystanie z licznych domen światowych, z przeróżnych zakątków świata. Interesuje Cię domena narodowa Saint Vincent i Grenadyny, a może domena Brytyjskiego Terytorium Oceanu Indyjskiego?Je również możesz znaleźć w AZ.pl! Nie czekaj! Już teraz sprawdź dostępność interesującej Cię nazwy i koniecznie ją zarejestruj!

Sprawdź, które grupy domen będą najlepsze dla Ciebie

domena polska

Domeny polskie

Domeny polskie to wszystkie adresy www zakończone .pl . Chcesz założyć e-commerce bądź stronę biznesową, której obszarem działania będzie Polska? Końcówka .pl to świetny wybór! Dowiedz się więcej na temat domen polskich!

domena funkcjonalna

Domeny funkcjonalne

Domeny funkcjonalne to adresy www zakończone między innymi na .info, .edu, .gov . Chcesz założyć bloga, sklep internetowy, serwis informacyjny czy forum? Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

domena regionalna

Domeny regionalne

Domeny regionalne są powiązane bezpośrednio z nazwą danej miejscowości. Chcesz założyć biznes lokalny, serwis informacyjny bądź inna stronę, której działalność będzie mieć zasięg w obrębie jednego regionu? Dowiedz się więcej!

domena narodowa

Domeny narodowe

Domeny narodowe to sposób na założenie strony internetowej w danym kraju, której klientami będą mieszkańcy innego państwa. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

domena globalna

Domeny globalne

Domeny globalne to takie jak .biz, .info, .org – masz pełną dowolność możesz wybrać je jako końcówkę swojej domeny! Zapoznaj się ze szczegółami oferty i wybierz najlepszą dla siebie!

domeny europejskie

Domeny europejskie

Domeny europejskie powiązane są bezpośrednio z działalnością w Uni Europejskiej. Wybierając tą domenę podkreślisz europejski charakter swoej działalności. Dowiedz się więcej!