Wyszukaj swojej globalnej domeny

Mamy ponad 200 domen, na pewno znajdziemy coś dla Ciebie.

Domeny globalne

Domeny globalne to rozszerzenia najwyższego poziomu, z których pierwsze były dostępne już w 1985 roku! Można zatem powiedzieć, że rozszerzenia te istnieją tak długo, jak sam internet. Wiesz o jakich domenach mówimy? Z pewnością rozszerzenia takie jak .com, .net czy .org są Ci doskonale znane albo przynajmniej je kojarzysz. Choć kiedyś były one dostępne pod konkretne rodzaje działalności, to teraz możesz je zarejestrować bez względu na to, czym się zajmujesz i do kogo kierujesz swoją ofertę. Domena .biz nie musi być używana przez firmy i przedsiębiorstwa, a domena .info przez serwisy informacyjne – masz pełną dowolność w wyborze!

Największym plusem domen globalnych jest to, że są krótkie, a w dodatku samo rozszerzenie jest proste do zapamiętania, atrakcyjne i umożliwia kreatywne połączenie z przeróżnymi nazwami. Nie kierujesz swojej oferty do całego świata? Nie musisz – jeśli tylko odpowiada Ci jedna z domen globalnych, to po prostu ją zarejestruj! Rozszerzenia te mogą mieć zastosowanie zarówno w przypadku blogów, stron informacyjnych oraz firmowych, jak i sklepów.

Rejestracja domeny globalnej nie wymaga spełnienia żadnych szczególnych wymagań. Możesz tego dokonać już teraz, korzystając z szybkiej wyszukiwarki domen na AZ.pl. Zapewniamy Ci dostęp do panelu administracyjnego, który ułatwi Ci zarządzanie Twoimi domenami i usługami. Znalazłeś rozszerzenie, którego szukałeś? Nie zwlekaj, aż zostanie ono zajęte przez konkurencję. Zarejestruj domenę!

Domeny globalne

Sprawdź, które grupy domen będą najlepsze dla Ciebie

domena polska

Domeny polskie

Domeny polskie to wszystkie adresy www zakończone .pl . Chcesz założyć e-commerce bądź stronę biznesową, której obszarem działania będzie Polska? Końcówka .pl to świetny wybór! Dowiedz się więcej na temat domen polskich!

domena funkcjonalna

Domeny funkcjonalne

Domeny funkcjonalne to adresy www zakończone między innymi na .info, .edu, .gov . Chcesz założyć bloga, sklep internetowy, serwis informacyjny czy forum? Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

domena regionalna

Domeny regionalne

Domeny regionalne są powiązane bezpośrednio z nazwą danej miejscowości. Chcesz założyć biznes lokalny, serwis informacyjny bądź inna stronę, której działalność będzie mieć zasięg w obrębie jednego regionu? Dowiedz się więcej!

domena narodowa

Domeny narodowe

Domeny narodowe to sposób na założenie strony internetowej w danym kraju, której klientami będą mieszkańcy innego państwa. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

domena globalna

Domeny globalne

Domeny globalne to takie jak .biz, .info, .org – masz pełną dowolność możesz wybrać je jako końcówkę swojej domeny! Zapoznaj się ze szczegółami oferty i wybierz najlepszą dla siebie!

domeny europejskie

Domeny europejskie

Domeny europejskie powiązane są bezpośrednio z działalnością w Uni Europejskiej. Wybierając tą domenę podkreślisz europejski charakter swoej działalności. Dowiedz się więcej!