Zamów domeny .pl i odbierz antywirus za darmo

Sprawdź szczegóły promocji

Domeny funkcjonalne

Domena .pl

Twoja domena

Domeny funkcjonalne pojawiły się w latach 80tych XX wieku. Z pewnością nieraz spotkałeś się z rozszerzeniami .info, .edu, .gov, jak również z wieloma innymi. W tym przypadku mamy do czynienia z domenami funkcjonalnymi najwyższego rzędu, ale do Twojej dyspozycji są również domeny funkcjonalne narodowe, czyli tzw. domeny funkcjonalne drugiego rzędu. W tym przypadku do domeny funkcjonalnej najwyższego rzędu dołącza rozszerzenie kraju. Dzięki temu możesz zarejestrować takie domeny jak .com.pl, .auto.pl, .net.pl i wiele innych.

Duży wybór

Duży wybór

Wybór tego rodzaju rozszerzenia to dobre rozwiązanie w przypadku wielu różnych działalności. Przede wszystkim rejestracja takiej domeny nie wymaga od Ciebie spełnienia żadnych szczególnych wymagań. Musisz tylko wejść na AZ.pl, skorzystać z szybkiej wyszukiwarki domen i odnaleźć interesujący Cię adres. Z naszą pomocą możesz przebierać wśród wielu rozszerzeń. W AZ.pl dajemy Ci ogromny wybór domen funkcjonalnych, które możesz dopasować do swoich oczekiwań.

Idealna dla biznesu

Idealna dla biznesu

Domeny funkcjonalne wykorzystasz zarówno do prowadzenia bloga, sklepu, serwisu informacyjnego, jak i forum. Nie czekaj, już teraz sprawdź, czy interesująca Cię nazwa jest dostępna. Jeśli zdecydujesz się na nazwę funkcjonalną narodową, to zasygnalizujesz swoim odbiorcom, że kierujesz ofertę w stronę polskojęzycznych klientów. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyś zdecydował się na domenę funkcjonalną najwyższego rzędu. Nie czekaj, aż ktoś inny zarejestruje Twoje rozszerzenie. Już teraz sprawdź jego dostępność w wyszukiwarce AZ.pl!

Sprawdź, które grupy domen będą najlepsze dla Ciebie

domena polska

Domeny polskie

Domeny polskie to wszystkie adresy www zakończone .pl . Chcesz założyć e-commerce bądź stronę biznesową, której obszarem działania będzie Polska? Końcówka .pl to świetny wybór! Dowiedz się więcej na temat domen polskich!

domena funkcjonalna

Domeny funkcjonalne

Domeny funkcjonalne to adresy www zakończone między innymi na .info, .edu, .gov . Chcesz założyć bloga, sklep internetowy, serwis informacyjny czy forum? Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

domena regionalna

Domeny regionalne

Domeny regionalne są powiązane bezpośrednio z nazwą danej miejscowości. Chcesz założyć biznes lokalny, serwis informacyjny bądź inna stronę, której działalność będzie mieć zasięg w obrębie jednego regionu? Dowiedz się więcej!

domena narodowa

Domeny narodowe

Domeny narodowe to sposób na założenie strony internetowej w danym kraju, której klientami będą mieszkańcy innego państwa. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

domena globalna

Domeny globalne

Domeny globalne to takie jak .biz, .info, .org – masz pełną dowolność możesz wybrać je jako końcówkę swojej domeny! Zapoznaj się ze szczegółami oferty i wybierz najlepszą dla siebie!

domeny europejskie

Domeny europejskie

Domeny europejskie powiązane są bezpośrednio z działalnością w Uni Europejskiej. Wybierając tą domenę podkreślisz europejski charakter swoej działalności. Dowiedz się więcej!