Zamów domeny.com i odbierz antywirus za darmo

Sprawdź szczegóły promocji

Interesuje Cię domena .com? Nie czekaj!
Już teraz sprawdź w AZ.pl

Domena .com to domena globalna, która cieszy się największym zainteresowaniem na świecie ze wszystkich rozszerzeń. Jej rejestracja jest oczywiście dostępna dla wszystkich bez dodatkowych wymogów. Wykorzystywanie takiego rozszerzenia stanowi jednocześnie podkreślenie międzynarodowego charakteru prowadzonej działalności. Z domen .com korzystają najbardziej znane na świecie marki. Najczęściej na takie rozszerzenie decydują się właściciele stron o tematyce komercyjnej i biznesowej. Domena .com jednocześnie może pochwalić się już długą historią. Otóż pierwszą domenę z tym rozszerzeniem zarejestrowano w 1985 roku! Dlaczego powinieneś wybrać właśnie domenę .com? W ten sposób dołączysz do grona wielu prestiżowych marek, które zdecydowały się właśnie na takie rozszerzenie. Podkreślisz międzynarodowy charakter swojej działalności, a jednocześnie zapewnisz odwiedzającym atrakcyjny, prosty do zapamiętania adres!

Sprawdź, które grupy domen będą najlepsze dla Ciebie

domena polska

Domeny polskie

Domeny polskie to wszystkie adresy www zakończone .pl . Chcesz założyć e-commerce bądź stronę biznesową, której obszarem działania będzie Polska? Końcówka .pl to świetny wybór! Dowiedz się więcej na temat domen polskich!

domena funkcjonalna

Domeny funkcjonalne

Domeny funkcjonalne to adresy www zakończone między innymi na .info, .edu, .gov . Chcesz założyć bloga, sklep internetowy, serwis informacyjny czy forum? Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

domena regionalna

Domeny regionalne

Domeny regionalne są powiązane bezpośrednio z nazwą danej miejscowości. Chcesz założyć biznes lokalny, serwis informacyjny bądź inna stronę, której działalność będzie mieć zasięg w obrębie jednego regionu? Dowiedz się więcej!

domena narodowa

Domeny narodowe

Domeny narodowe to sposób na założenie strony internetowej w danym kraju, której klientami będą mieszkańcy innego państwa. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

domena globalna

Domeny globalne

Domeny globalne to takie jak .biz, .info, .org – masz pełną dowolność możesz wybrać je jako końcówkę swojej domeny! Zapoznaj się ze szczegółami oferty i wybierz najlepszą dla siebie!

domeny europejskie

Domeny europejskie

Domeny europejskie powiązane są bezpośrednio z działalnością w Uni Europejskiej. Wybierając tą domenę podkreślisz europejski charakter swoej działalności. Dowiedz się więcej!