Tworzenie stron internetowych

79%* Polaków codziennie korzysta z Internetu. Wśród nich są Twoi przyszli klienci. Stworzymy dla Ciebie skuteczną reklamę w sieci. Skorzystaj z szerokiej gamy usług reklamowych AZ.pl. Wybierz idealne rozwiązanie dla siebie i swojego biznesu.

Zbudujemy dla Ciebie profesjonalną stronę WWW

Zbudujemy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową, która nie tylko dobrze wygląda, ale i działa na korzyść Twojego biznesu.
W AZ.pl pomożemy Ci stworzyć stronę szybko i bez problemów

Zobacz dlaczego warto się reklamować

79 procent

internautów z całego świata korzysta z mediów społecznościowych

67 procent

wszystkich użytkowników korzysta z internetu przy użyciu smartfonów

57 procent

tylu jest internautów na całym świecie

45 procent

Polaków korzysta z AdBlocka - dlatego warto skorzystać z pozycjonowania

Badania Jacob Nielsen Research Group

TNS/Google (2014): Connected Consumer Study – Wyniki dla Polski //2014

Poznaj korzyści budowania strony internetowej z AZ.pl

Każda strona internetowa powinna być unikalna i wyróżniać się na tle konkurencji. W AZ.pl przygotujemy dla Ciebie projekt strony zgodny z Twoimi preferencjami i oczekiwaniami, ale też dopasowany do charakteru i wymagań Twojej branży!

Wybierając system CMS do obsługi Twojej strony internetowej, stawiamy na prostotę i intuicyjność, którą oferuje WordPress. Portfolio, blog, a może strona firmowa? Obsługa Twojej przestrzeni w sieci nie musi być skomplikowana!

Nieresponsywne strony, których wygląd i działanie nie zostały dostosowane do najnowszych urządzeń, to już przeżytek. W AZ.pl dbamy o to, by Twoja strona działała bez zarzutu na laptopach, smartfonach, tabletach, a nawet telewizorach. Żaden użytkownik odwiedzający Twoją stronę nie powinien poczuć się wykluczony.

Nasi specjaliści zbudowali w swoim życiu wiele świetnych blogów i stron firmowych. Dzięki doświadczeniu w branży informatycznej i doskonałej znajomości schematów działania Internetu możemy pomóc Ci w rozwiązaniu każdego problemu ze stroną.

Na przestrzeni lat obsłużyliśmy już dużą liczbę blogerów i wiele firm z różnych branż, dlatego jesteśmy w stanie stworzyć Twoją stronę www dokładnie tak, jak tego oczekujesz. Lubimy wyzwania i jesteśmy otwarci na każdego klienta!

Tworząc nową stronę www, musisz od początku zadbać o jej dobrą widoczność w sieci. W AZ.pl tworzymy strony widoczne w Google, optymalizując treści na stronie pod kątem haseł kluczowych i przygotowując kod pod późniejsze działania SEO.

Zobacz jakie strony zrobiliśmy naszym klinetom

americandreams
americanlens
filmsforfood
gymkids
owocowy-koszyk
zespolistebna
Tworzymy strony

Realizuj swoje pasje i marzenia a my zajmiemy się resztą.

Dzisiejszego świata nie można wyobrazić sobie bez Internetu. To właśnie w sieci dzielimy się swoimi pasjami i przemyśleniami. W AZ.pl przygotujemy dla Ciebie profesjonalną stronę www od początku do końca. Dostosujemy jej wygląd do Twojego pomysłu i doradzimy Ci w najważniejszych kwestiach, które mają istotny wpływ na zainteresowanie klientów oferowanymi przez Ciebie usługami czy produktami.

Tworzenie stron internetowych krok po kroku – co robimy, by Twoja strona wyróżniała się w sieci?

Najważniejszą cechą dobrej strony internetowej jest jej oryginalność. Nikt nie chce oglądać produktów i treści wyglądających identycznie u Ciebie i Twoich konkurentów. Dlatego tworzenie stron opieramy na 4 fundamentach, dzięki którym Twój serwis będzie wyróżniał się w sieci i przyciągał uwagę zarówno nowych jak i powracających klientów.

Przystępując do projektowania strony, zawsze przeprowadzamy wywiad z klientem, aby ustalić priorytety i ocenić, jakie wartości są dla Ciebie najważniejsze. Pamiętaj, że strona internetowa musi podobać się przede wszystkim Tobie!

Każdy projekt strony internetowej tworzymy indywidualnie, na podstawie wywiadu i informacji, jakie nam przekażesz. Nie korzystamy z utartych schematów graficznych i powielanych treści – strona www powinna być oryginalna, ale dopasowana do najważniejszych trendów i aktualnych standardów www.

Pozycjonowanie to jedno z kluczowych zadań, jakie wykonujemy podczas projektowania strony www. Zapełniając ją profesjonalnymi treściami przygotowanymi z myślą o SEO, już od początku pracujemy nad widocznością Twojej witryny w Google.

Nasi informatycy łączą grafikę i treści w jedną całość, przepisując pomysł i plan witryny w rzeczywisty kod. Wszystko musi działać sprawnie i na każdym urządzeniu. Płynnie pracująca strona to podstawa dobrej pozycji i popularności w Google!

Zamów darmową wycenę stworzenia strony WWW:

Imię i nazwisko

Podaj swoje imię i nazwisko

E-mail

Na ten e-mail otrzymasz ofertę od AZ.pl

+48 telefon komórkowy

Numer telefonu, który ułatwi kontakt z Tobą

Adres Twojej strony internetowej

Żeby przedstawić ofertę potrzebujemy adres Twojej strony

Zbudujemy dla Ciebie stronę WWW, która pomoże Ci zarabiać:

Stworzymy stronę internetową o jakiej marzysz

Ładna, przejrzysta, czy nowoczesna? Wykonamy dla Ciebie taką stronę, która sprosta Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się i opowiedz nam o swojej wizji, a my ją urzeczywistnimy.

Staniesz się lepiej widoczny w sieci

Wszystkie strony, które wykonujemy, są dostosowane do wymogów Google i w 100% przystosowane do pozycjonowania. Dzięki temu staniesz się widoczny dla swoich obecnych i przyszłych klientów.

Pomogą Ci najlepsi specjaliści

Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki temu wykonamy dla Ciebie stabilną i nowoczesną witrynę, która pomoże Ci kreować silny wizerunek w Internecie. Wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej jest to możliwe.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami pod dedykowanym numerem infolinii lub napisz do nas.

Infolinia

Infolinia 91 432 55 67

poniedziałek-piątek 9:00-17:00

Napisz do nas
		                    <a href="mailto:reklama@az.pl"
		                     class="a-btn a-btn--xsmall a-btn--frame-action">
		                    reklama@az.pl
		                    </a>

Napisz do nas reklama@az.pl

Najczęściej zadawane pytania o tworzeniu stron z AZ.pl

Czy moja strona będzie stworzona według moich wytycznych?

Nasi specjaliści są ekspertami tworzenia spersonalizowanych stron www i każdą przygotowują z dbałością o szczegóły, na których Ci zależy. Każdy projekt uzgadniamy na bieżąco z naszymi klientami, dostosowując stronę do ich preferencji i oczekiwań, dorzucając od siebie ciekawe propozycje i wiedzę na temat tego, co sprawdza się w sieci!

Czy będę mógł obsługiwać stronę samodzielnie?

Wszystkie strony www tworzymy w oparciu o system CMS Wordpress, który znacząco ułatwia obsługę strony internetowej bez względu na Twoje doświadczenie. Z powodzeniem poradzisz sobie z samodzielnym zarządzaniem swoją stroną, bez względu na to czy będzie to prosty blog, czy złożona, wielopoziomowa strona firmowa.

Czy po stworzeniu strony stracę kontakt z zespołem AZ.pl?

Absolutnie nie! Nasi specjaliści z zakresu IT są dostępni dla wszystkich naszych klientów. Jeśli podczas obsługi strony napotkasz jakiekolwiek problemy techniczne, niezrozumiałe komunikaty czy po prostu zechcesz dowiedzieć się więcej o konkretnych schematach działania strony, chętnie udzielimy pomocy i wyjaśnimy wszelkie zagadki.

Czy moja strona będzie responsywna?

O responsywności stron internetowych mówi się dziś dużo, jako że użytkownicy sieci coraz częściej korzystają z tabletów i smartfonów do przeglądania ulubionych stron. Przy projektowaniu Twojej strony uwzględniamy fakt, że klient może chcieć do Ciebie dotrzeć różnymi kanałami, dlatego strona, którą dla Ciebie zaprojektujemy będzie w pełni responsywna i dostosowana do każdego ekranu, na jakim może być przeglądana.

Jak długo poczekam na swoją nową stronę www?

Trudno określić czas, w jaki uda nam się zrealizować Twój projekt – wszystko zależy tu od złożoności strony, Twoich wymagań i osiągniętego poziomu zrozumienia. Jeśli Twoje pomysły na projekt graficzny, budowę strony i treści będą możliwe do zrealizowania w krótkim czasie, postaramy się by strona dotarła do Ciebie jak najszybciej. Zawsze dbamy o każdy szczegół i chcemy, by w momencie publikacji Twoja strona była tak dobra, jak to tylko możliwe.

Sprawdź też

Jesteś w Polsce, Niemczech, a może w Wielkiej Brytanii? Zawsze otrzymasz pomoc w języku polskim

Infolinia

Infolinia + 48 570 510 570

Wolisz zadzwonić, żeby dowiedzieć się więcej o zamówieniu usług? Masz wsparcie naszego zespołu doradztwa telefonicznego.

Masz dodatkowe pytania?

Masz pomysł na nową stronę internetową, ale nie wiesz, jak zrealizować ją w praktyce? Skontaktuj się z naszymi specjalistami i sprawdź, jak łatwe może być tworzenie stron www! Blogi, strony firmowe, portfolio freelancera – w AZ.pl zbudujemy profesjonalną stronę niezależnie od branży, w której działasz.