Tworzenie stron internetowych

79%* Polaków codziennie korzysta z Internetu. Wśród nich są Twoi przyszli klienci. Stworzymy dla Ciebie skuteczną reklamę w sieci. Skorzystaj z szerokiej gamy usług reklamowych AZ.pl. Wybierz idealne rozwiązanie dla siebie i swojego biznesu.

Zbudujemy dla Ciebie profesjonalną stronę WWW

Zbudujemy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową, która nie tylko dobrze wygląda, ale i działa na korzyść Twojego biznesu.
W AZ.pl pomożemy Ci stworzyć stronę szybko i bez problemów

Poznaj korzyści budowania strony internetowej z AZ.pl

Pojawiając się na szczycie wyników wyszukiwania zyskujesz status strony, której warto zaufać a dla użytkownika oznacza większą szansę na znalezienie poszukiwanych produktów, usług czy odpowiedzi na zapytania.

Pojawiając się wysoko w wynikach wyszukiwania, masz szansę zaistnieć w świadomości internautów zainteresowanych Twoją ofertą, jak również możliwość dotarcia do zupełnie nowego grona klientów.

W przeciwieństwie do tradycyjnej reklamy, która wyświetla się przez określony czas, pozycjonowanie gwarantuje długotrwałe efekty. Zdobycie stabilnej pozycji w wyszukiwarce przełoży się na regularny przypływ nowych klientów.

Nakłady finansowe, jakie należy włożyć w pozycjonowanie strony, są znacznie niższe niż w przypadku reklamy. Wiele udoskonaleń możesz wprowadzić samodzielnie. Pozycjonowanie to zdecydowanie najtańsza forma budowania pozycji i wizerunku w sieci.

Wykorzystaj możliwości Internetu i pokaż się ze swoją ofertą tam, gdzie są Twoi potencjalni klienci! Pozycjonowanie pozwala dotrzeć do tych, którzy chcą odkryć usługi Twojej firmy, nawet jeśli prowadzisz swoją działalność wyłącznie stacjonarnie.

Rozpoczynając przygodę z pozycjonowaniem warto powierzyć swoją stronę w ręce specjalistów z AZ.pl. Dzięki doświadczeniu pomogą Ci wspiąć się na pierwsze pozycje w wyszukiwarkach i utrzymać wysoki status jak najdłużej.

Tworzymy strony

Realizuj swoje pasje i marzenia a my zajmiemy się resztą.

Dzisiejszego świata nie można wyobrazić sobie bez Internetu. To w Internecie dzielimy się swoimi pasjami i przemyśleniami. W AZ.pl przygotujemy Ci profesjonalną stronę www od początku do końca. Dostosujemy wygląd do Twojego pomysłu i doradzimy Ci w najważniejszych kwestiach, które mają istotny wpływ na zainteresowanie klientów oferowanymi przez Ciebie usługami czy produktami.

Tworzenie stron internetowych krok po kroku – co robimy, by Twoja strona wyróżniała się w sieci?

Najważniejszą cechą dobrej strony internetowej jest jej oryginalność. Nikt nie chce oglądać produktów i treści wyglądających identycznie u Ciebie i Twoich konkurentów. Budowanie strony internetowej opieramy więc o 4 najważniejsze kroki, dzięki którym Twój serwis będzie wyróżniał się w sieci i przyciągał uwagę zarówno nowych jak i powracających klientów.

Przystępując do projektowania strony, zawsze przeprowadzamy wywiad z klientem, aby ustalić priorytety i ocenić, jakie wartości są dla Ciebie najważniejsze. Pamiętaj, że strona musi podobać się przede wszystkim Tobie!

Każdy projekt strony internetowej tworzymy indywidualnie, na podstawie wywiadu i informacji, jakie nam przekażesz. Nie korzystamy z utartych schematów graficznych i powielanych treści – strona powinna być oryginalna, ale dopasowana do najważniejszych trendów i standardów www.

Pozycjonowanie to jedno z kluczowych zadań, jakie narzucamy sobie podczas tworzenia Twojej strony www. Zapełniając ją profesjonalnymi treściami przygotowanymi z myślą o SEO, już od początku pracujemy nad widocznością Twojej witryny w Google.

Nasi informatycy łączą grafikę i treści w jedną całość, przepisując pomysł i plan witryny w rzeczywisty kod. Wszystko musi działać sprawnie i na każdym urządzeniu. Płynnie pracująca strona to podstawa dobrej pozycji i popularności w Google!

Zamów wybraną usługę.

Imię i nazwisko

Podaj swoje imię i nazwisko

E-mail

Na ten e-mail otrzymasz ofertę od AZ.pl

+48 telefon komórkowy

Numer telefonu, który ułatwi kontakt z Tobą

Adres Twojej strony internetowej

Żeby przedstawić ofertę potrzebujemy adres Twojej strony

Pomożemy Ci zacząć skuteczną kampanię reklamową w Internecie:

Dopasujemy działania do Twoich celów:

Skontaktuj się z nami poprzez formularz i pokaż swoją stronę internetową lub fanpage. Zaproponujemy działania, które najlepiej sprawdzą się w przypadku Twojej marki i przyniosą Ci większe zyski.

Staniesz się lepiej widoczny w sieci:

Zajmiemy się widocznością Twojej firmy w wyszukiwarce Google i dotrzemy do grup kluczowych odbiorców. Zyskasz dzięki temu wartościowy ruch na swojej stronie WWW i nowych potencjalnych klientów.

Pomogą Ci najlepsi specjaliści:

Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki temu optymalnie dopasujemy rodzaj kampanii do prowadzonej przez Ciebie działalności. Poproś nas o darmową wycenę a my na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami pod dedykowanym numerem infolinii lub napisz do nas.

Infolinia

Infolinia 91 432 55 67

poniedziałek-piątek 9:00-17:00

Napisz do nas
		                    <a href="mailto:reklama@az.pl"
		                     class="a-btn a-btn--xsmall a-btn--frame-action">
		                    reklama@az.pl
		                    </a>

Napisz do nas reklama@az.pl

91%

91%

użytkowników regularnie korzysta z wyszukiwarki Google

58%

58%

użytkowników w Polsce wyszukuje w sieci produkt przed zakupem

82%

82%

użytkowników szuka informacji o produktach i usługach w Internecie

46%

46%

użytkowników poszukujących produktu lub usługi skupia się na 3 pierwszych wynikach wyszukiwania

Badania Jacob Nielsen Research Group

TNS/Google (2014): Connected Consumer Study – Wyniki dla Polski //2014

Najczęściej zadawane pytania na temat pozycjonowania

Czy moja strona będzie stworzona według moich wytycznych?

Nasi specjaliści są ekspertami tworzenia spersonalizowanych stron www i każdą przygotowują z dbałością o szczegóły, na których Ci zależy. Każdy projekt uzgadniamy na bieżąco z naszymi klientami, dostosowując stronę do ich preferencji i oczekiwań, dorzucając od siebie ciekawe propozycje i wiedzę na temat tego, co sprawdza się w sieci!

Czy będę mógł obsługiwać stronę samodzielnie?

Wszystkie strony www tworzymy w oparciu o system CMS Wordpress, który znacząco ułatwia obsługę strony internetowej bez względu na Twoje doświadczenie. Z powodzeniem poradzisz sobie z samodzielnym zarządzaniem swoją stroną, bez względu na to czy będzie to prosty blog, czy złożona, wielopoziomowa strona firmowa.

Czy po stworzeniu strony stracę kontakt z zespołem AZ.pl?

Absolutnie nie! Nasi specjaliści z zakresu IT są dostępni dla wszystkich naszych klientów. Jeśli podczas obsługi strony napotkasz jakiekolwiek problemy techniczne, niezrozumiałe komunikaty czy po prostu zechcesz dowiedzieć się więcej o konkretnych schematach działania strony, chętnie udzielimy pomocy i wyjaśnimy wszelkie zagadki.

Czy moja strona będzie responsywna?

O responsywności stron internetowych mówi się dziś dużo, jako że użytkownicy sieci coraz częściej korzystają z tabletów i smartfonów do przeglądania ulubionych stron. Przy projektowaniu Twojej strony uwzględniamy fakt, że klient może chcieć do Ciebie dotrzeć różnymi kanałami, dlatego strona, którą dla Ciebie zaprojektujemy będzie w pełni responsywna i dostosowana do każdego ekranu, na jakim może być przeglądana.

Jak długo poczekam na swoją nową stronę www?

Trudno określić czas, w jaki uda nam się zrealizować Twój projekt – wszystko zależy tu od złożoności strony, Twoich wymagań i osiągniętego poziomu zrozumienia. Jeśli Twoje pomysły na projekt graficzny, budowę strony i treści będą możliwe do zrealizowania w krótkim czasie, postaramy się by strona dotarła do Ciebie jak najszybciej. Zawsze dbamy o każdy szczegół i chcemy, by w momencie publikacji Twoja strona była tak dobra, jak to tylko możliwe.

Sprawdź też

Jesteś w Polsce, Niemczech, a może w Wielkiej Brytanii? Zawsze otrzymasz pomoc w języku polskim

Infolinia

Infolinia + 48 570 510 570

Wolisz zadzwonić, żeby dowiedzieć się więcej o zamówieniu usług? Masz wsparcie naszego zespołu doradztwa telefonicznego.

Masz pomysł na nową stronę internetową, ale nie wiesz, jak zrealizować ją w praktyce?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami i sprawdź, jak łatwe może być tworzenie stron www! Blogi, strony firmowe, portfolio freelancera – w AZ.pl zbudujemy profesjonalną witrynę niezależnie od branży, w której działasz.