google-workspace-logo (1).png
  1. Marketplace
  2. Usługi Google
  3. Google Workspace Business Standard

Poczta Gmail we własnej domenie

Google Workspace Business Standard

Google Workspace Business Standard (dawniej G Suite Business) to pakiet biurowy z aplikacjami ułatwiającymi prawidłowe funkcjonowanie Twojego biura. W ramach licencji otrzymujesz 2TB przestrzeni dyskowej dla każdego użytkownika, a także współdzielony dysk dla Twojego zespołu. Możesz też organizować i prowadzić spotkania i konferencje online w Google Meet dla 150 uczestników!

Pakiety

  • Poczta Gmail dla firm we własnej domenie

  • Google Currents

  • Spotkania w Google Meet dla 150 osób

  • 2TB powierzchni na dysku

  • Wyszukiwanie danych wewnątrz organizacji

Szczegółowy opis

Google Workspace - nowa odsłona G Suite

Wszystkie pakiety Google Workspace obejmują pocztę dla firm Gmail, Google Meet, Google Chat, Kalendarz, Dysk Google, Dokumenty, Arkusze, Prezentacje, Formularze, Witryny, Google Keep i Currents. Wszystkie aplikacje są ze sobą zintegrowane. Praca zdalna jeszcze nigdy nie była tak wygodna - wszystkie potrzebne narzędzia masz na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo w ramach usługi Google Workspace otrzymujesz 30GB powierzchni dyskowej. Nie zapomnij też o spotkaniach służbowych - łatwo zorganizujesz je z Google Meet.

Google Workspace - poczta dla firm we własnej domenie

Bezpłatne serwisy pocztowe to już przeżytek! Pokaż się od profesjonalnej strony i załóż pocztę Gmail we własnej domenie. Poczta firmowa w Google Workspace to również ochrona przed spamem i phishingiem. 

Google Meet - organizuj spotkania dla 150 osób

Dzięki Google Meet w pakiecie Google Workspace Business Standard możesz organizować spotkania i wideokonferencje dla nawet 150 użytkowników. Jeśli część z nich nie może uczestniczyć, szybko i łatwo nagrasz spotkanie i zapiszesz je na Dysku Google.

Praca zdalna łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej

Google Workspace w Dokumentach, Arkuszach lub Prezentacjach obsługuje również pliki z innymi rozszerzeniami (np. .docx lub .xlsx z Office 365). Oznacza to, że możesz pracować z plikami, nie zmianiając formatowania w środku. w ramach licencji każdy użytkownik otrzymuje 2TB powierzchni na Dysku Google, może też korzystać z dysku współdzielonego.

 

56,58 zł

Kup Google Workspace w cenie promocyjnej

50,43

brutto / mies. (z VAT)

Polskie wsparcie techniczne

Łatwa konfiguracja

Płatność w złotówkach

Parametry

Google Workspace Business Starter

zobacz opis

Google Workspace Business Standard

zobacz opis

Google Workspace Business Plus

zobacz opis

Cena brutto / miesiąc

25,01 zł brutto50,43 zł brutto76,26 zł brutto

Poczta Gmail

Poczta Gmail we własnej domenie

Zaawansowana ochrona przed phishingiem i spamem

Brak reklam

WybieramWybieramWybieram

Podobne produkty

Google Workspace Enterprise Standard - zaawansowane opcje ochrony, poczta Gmail we własnej domenie, spotkania w Google Meet
Google Workspace Enterprise Standard - zaawansowane opcje ochrony, poczta Gmail we własnej domenie, spotkania w Google Meet

- 2%

Google Workspace Enterprise Standard

Google Workspace Enterprise Standard - zaawansowane opcje ochrony, poczta Gmail we własnej domenie, spotkania w Google Meet

98,40 zł

95

,94

 brutto/mies.

Pytania i odpowiedzi

Czy Google Workspace to to samo co G Suite?

Czy w Google Workspace otworzę pliki z innych programów biurowych?

Czy w ramach Google Workspace można mieć kilka adresów e-mail?

Czy mogę przenieść swoją pocztę z obecnego rozwiązania do Google Workspace?

Czy AZ.pl pomaga przy wdrożeniu Google Workspace?

Google Workspace Business Standard 

Firmowa poczta Gmail z adresem we własnej domenie

W ramach pakietu Google Workspace otrzymujesz biznesową pocztę Gmail z adresem we własnej domenie. Poczta Gmail to profesjonalne zabezpieczenia i maksimum bezpieczeństwa, a także dostępność usług na poziomie 99,9%.

Spotkania wideo w Google Meet dla 150 uczestników z opcją nagrywania i udostępniania

Dzięki Google Workspace możesz organizować i prowadzić spotkania w Google Meet dla 150 użytkowników - zarówno pracowników, jak i klientów. Możesz też nagrywać spotkania, aby później je odtwarzać lub udostępniać innym. Google Workspace to gwarancja wysokiej jakości połączenia, nie musisz więc obawiać się, że przesył audio / wideo nie będzie odpowiedni.

2 TB miejsca w chmurze dla każdego użytkownika 

Każdy użytkownik otrzymuje 2TB powierzchni na Dysku Google. Może tam bezpiecznie przechowywać pliki, dokumenty firmowe czy umowy. Systemy bezpieczeństwa Google zapewniają poufność zapisanych danych i zgodność ich przechowywania z wymogami RODO.

Google Currents dla Twoich pracowników

Currents to otwarte środowisko, w którym pracownicy mogą dzielić się informacjami i dyskutować o wszystki, co związane z firmą. Dzięki interfejsowi przypominającemu portal społecznościowy, stworzysz idealnie miejsce by zaangażować pracowników w życie firmy. 

Wewnętrzne dane w Cloud Search 

Wyszukiwarka Cloud Search dostępna w Workspace to doskonały sposób na wyszukanie istotnych informacji - dokumentów, załączników, wydarzeń, plików - wewnątrz Twojej firmy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Potrzebujesz pomocy? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

+48 570 510 570

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl