Logo gsuite (1)
Logo gsuite (1)
  1. Marketplace
  2. Usługi Google
  3. Google Workspace Enterprise Standard

Google Workspace Enterprise Standard

Google Workspace Enterprise Standard

to zaawansowany pakiet biurowy stworzony z myślą o dużych firmach, które kładą szczególny nacisk na bezpieczny przepływ danych, a jednocześnie chcą umożliwić pracownikom pracę zdalną. Pakiet Google Workspace Enterprise Standard to rozbudowane opcje ochrony danych, większa przestrzeń na Dysku Google, spotkania i konferencje w Google Meet dla nawet 250 uczestników i inne narzędzia, dzięki którym organizacja pracy przebiega szybciej i sprawniej.

Pakiety

Szczegółowy opis

Google Workspace Enterprise Standard - zaawansowany pakiet biurowy dla Twojej firmy

Google Workspace Enterprise Standard to kompleksowy pakiet dla dużych firm i korporacji. Oprócz wszystkich podstawowych funkcji Google Workspace (Dokumenty, Arkusze, Prezentacje, Dysk, Google Meet do spotkań online dla 250 osób) otrzymujesz zaawansowane funkcje administracyjne i narzędzia do zarządzania bezpieczeństwem. Możesz też zarządzać punktami końcowymi (Endpoints) firmy w wersji zaawansowanej. Dodatkowo każdy użytkownik otrzymuje 5TB powierzchni na Dysku Google.

Google Vault do przechowywania i pozyskiwania danych

Google Vault pozwoli Ci zarządzać informacjami i pozyskiwać dane. Narzędzie umożliwia przechowywanie, blokowanie, wyszukiwanie i eksportowanie danych użytkowników Google Workspace (z Google Meet, Google Chat, wiadomości z grup dyskusyjnych, dysku itd.). Ta funkcja świetnie sprawdza się przede wszystkim w sytuacji, gdy firma zobowiązana jest do przechowywania określonych danych przez określony czas lub do usunięcia wrażliwych danych po określonym czasie.

google workspace cloud security (1).jpg

Funkcja DLP - skanowanie i ochrona plików na Dysku Google

Im więcej pracowników, tym większe ryzyko, że dane poufne wydostaną się poza firmę. Dlatego ważnym elementem pakietu Google Workspace Enterprise Standard jest DLP - Data Loss Prevention. Funkcja ta zapobiega utracie danych, miedzy innymi umożliwia zablokowanie dostępu do ważnych plików niektórym użytkownikom. Jako administrator danych w Google Workspace możesz też otrzymać powiadomienie e-mail w momencie, gdy inny użytkownik z organizacji udostępni plik z danymi kont bankowych lub innymi poufnymi danymi.

188,19 zł

brutto za pierwszy miesiąc (z VAT)

Polskie wsparcie techniczne

Łatwa konfiguracja

Bezpieczne płatności online

Szczegółowy opis

Porównanie produktów

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie porozmawiamy o tym, czego szukasz i doradzimy wybór odpowiednich rozwiązań.

Infolinia pracuje od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 18:00.

+48 570 510 570

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie porozmawiamy o tym, czego szukasz i doradzimy wybór odpowiednich rozwiązań.

Infolinia pracuje od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 18:00.

+48 570 510 570