Poznaj G Suite
aplikację od Google

Posiadasz adres w w domenie Gmail? Potrzebujesz pakietu nowoczesnych i mobilnych aplikacji, które ułatwią Twoją pracę? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest pakiet G Suite do Google, który daje Ci znakomite programy biurowe, pocztę w domenie Gmail, wiedokonferencje oraz wspólną pracę nad projektami. Dowiedz się więcej o G Suite!

Poznaj nasze pakiety G Suite i dobierz odpowiedni dla siebie

Jesteś zadowolony z poczty Gmail? Dzięki G Suite możesz jej używać z adresami e-mail we własnej domenie!
Pakiet ten zapewni Ci również możliwość korzystania online z profesjonalnych programów biurowych czy z archiwizacji danych.
Naszą ofertę podzieliliśmy na pakiety, abyś mógł wybrać taki jej zakres, aby spełnił on Twoje oczekiwania.

G Suite

Co to jest G Suite?

G Suite to pakiet, o którym mogłeś słyszeć już wcześniej, ale pod nazwą Google Apps for Work. Aplikacje należące do tego niego są rozwiązaniami, które pomogą Ci w prowadzeniu działalności, realizowaniu zadań i zleceń wspólnie z pracownikami. Programy z pakietu G Suite stanowią atrakcyjne kosztowo zastępstwo dla wielu innych aplikacji. Kontaktuj się z pracownikami bez względu na to, gdzie są. Realizujcie wspólnie projekty, całość przeprowadzicie bez wątpliwości związanych z bezpieczeństwem działań!

Używaj G Suite i rozwijaj swoje projekty

Nie mamy wątpliwości, że Aplikacje Google są rozwiązaniami,
które mogą wpłynąć w znaczący sposób na wiele obszarów Twojej
działalności i pomóc Ci realizować swoje pasje i marzenia.

Komunikuj się z każdego miejsca

Komunikuj się z każdego
miejsca dzięki Hangouts Meet.

Kontaktuj się z pracownikami i współpracownikami bez względu na to, gdzie się znajdują! Wykorzystaj Twoją ulubioną pocztę Gmail z adresami we własnej domenie! Uruchom szybko i bez komplikacji wideokonferencję z nawet 25 osobami, korzystając z Hangouts Meet, podczas której wspólnie możecie modyfikować dokumenty!

twórz pliki i arkusze

Z Aplikacją Keep twórz pliki,
arkusze i korzystaj z nich w
każdym momencie.

Realizuj projekty w znakomitych aplikacjach od Google! Stwórz dokument tekstowy, arkusz kalkulacyjny, formularz czy prezentację. Wpadłeś na wyjątkowy pomysł? Przygotuj notatkę z pomocą aplikacji Keep, zapisz ją, a później odczytaj na smartfonie czy laptopie. Uwaga! Aplikacje Google są kompatybilne z pakietem Office!

pliki są zawsze bezpieczne w chmurze Google

Twoje pliki są zawsze
bezpieczne w chmurze Google

Stworzone pliki zapisuj w bezpiecznej chmurze Google, a następnie łatwo wyszukuj informacje w firmowych plikach za pomocą Google Cloud Search. Dzięki tej wyszukiwarce z łatwością odnajdziesz poszukiwane treści na swojej poczcie Gmail, na dysku, w kalendarzu, arkuszu kalkulacyjnym, plikach tekstowych czy prezentacjach!

Intuicyjna konsola do zarządzania usługami

Intuicyjna konsola
do zarządzania usługami

Zarządzaj wszystkimi swoimi usługami w ramach konsoli administracyjnej. Dodawaj i usuwaj użytkowników, nadawaj im prawa. Dopasuj wszystkie ustawienia związane z G Suite do Twoich oczekiwań!

G Suite jak zainstalować

Jak zainstalować G Suite?

Już wiesz, że G Suite jest tym, czego szukasz? Wybierz jeden z naszych pakietów! Aby zainstalować G Suite, zaloguj się na swoje konto w Az.pl. Następnie dodaj domenę, której chcesz używać i ciesz się możliwościami, jakie daje Twojej firmie wybrany pakiet. Możesz dodawać licencje, przypisywać pracowników, przenieść pocztę e-mail z dotychczasowej firmy i nie tylko! Masz wątpliwości? Pojawiły się jakieś problemy? W przypadku jakichkolwiek problemów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami!

Wybierz plan dla siebie

G Suite Basic

G Suite Business

Szczegółowa specyfikacja
 
 
Gmail we własnej domenie
Miejsce na dane w chmurze
30 GB
Bez limitu lub 1 TB*
Liczba licencji
1
1
Dostęp do dokumentów online
Ochrona antyspamowa
Pełna kontrola danych
Zarządzanie urządzeniami mobilnymi
Google Vault - Bezpieczna archiwizacja danych
Google Cloud Search - Wyszukiwarka firmowych treści

*1 TB/os., jeśli liczba osób nie przekracza pięciu

Produkty powiązane