Zamów domeny .pl i odbierz antywirus za darmo

Sprawdź szczegóły promocji

Domeny europejskie

Domena .eu

Domena .eu
to domena europejska

Wybierając właśnie takie rozszerzenie, podkreślasz europejski charakter prowadzonej działalności. Korzystanie z takiej domeny wskazuje, że jej właścicielem jest osoba, firma lub organizacja działająca na terenie Unii Europejskiej – wynika to z prawa unijnego.

Zarejestruj już teraz

Dlaczego już teraz powinieneś zarejestrować domenę .eu?

Ich pula jest ograniczona – wyprzedź przedsiębiorców z innych krajów UE, zanim zajmą oni Twój adres. Domena .eu nie traci na popularności – tylko w ciągu dwóch miesięcy od momentu jej udostępnienia do rejestracji znalazła ona aż 2 mln zdecydowanych klientów.

Prowadzisz biznes?

Prowadzisz biznes
na skalę europejską?

Chcesz korzystać z prestiżowego, atrakcyjnego rozszerzenia? Domena .eu jest zdecydowanie dla Ciebie! Kolejnym jej plusem jest dostępność w bardzo atrakcyjnej cenie – korzystaj z wielu promocji, jakie oferujemy w AZ.pl!

Sprawdź, które grupy domen będą najlepsze dla Ciebie

domena polska

Domeny polskie

Domeny polskie to wszystkie adresy www zakończone .pl . Chcesz założyć e-commerce bądź stronę biznesową, której obszarem działania będzie Polska? Końcówka .pl to świetny wybór! Dowiedz się więcej na temat domen polskich!

domena funkcjonalna

Domeny funkcjonalne

Domeny funkcjonalne to adresy www zakończone między innymi na .info, .edu, .gov . Chcesz założyć bloga, sklep internetowy, serwis informacyjny czy forum? Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

domena regionalna

Domeny regionalne

Domeny regionalne są powiązane bezpośrednio z nazwą danej miejscowości. Chcesz założyć biznes lokalny, serwis informacyjny bądź inna stronę, której działalność będzie mieć zasięg w obrębie jednego regionu? Dowiedz się więcej!

domena narodowa

Domeny narodowe

Domeny narodowe to sposób na założenie strony internetowej w danym kraju, której klientami będą mieszkańcy innego państwa. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

domena globalna

Domeny globalne

Domeny globalne to takie jak .biz, .info, .org – masz pełną dowolność możesz wybrać je jako końcówkę swojej domeny! Zapoznaj się ze szczegółami oferty i wybierz najlepszą dla siebie!

domeny europejskie

Domeny europejskie

Domeny europejskie powiązane są bezpośrednio z działalnością w Uni Europejskiej. Wybierając tą domenę podkreślisz europejski charakter swoej działalności. Dowiedz się więcej!