Fill 23Group 5path14Combined ShapeCombined ShapeFill 6icons/clockarrow rightarrow rightico-attachmentico-backupCombined ShapeCombined Shapeico-nananaPage 1Fill 131Combined Shapeico-officeico-browserico-bugFill 96Fill 90Fill 80Fill 41Group 6Combined ShapeCombined ShapeFill 8ShapeFill 1Combined ShapeCombined ShapeGroupFill 169Fill 34Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapeCombined ShapeFill 146Group 9Combined ShapeCombined ShapeGroup 12Fill 103Fill 123Fill 39Combined ShapeiconGroup 13Combined ShapeGroup 2Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapeFill 57Group 3Fill 41Combined ShapeFill 56ico-hostingCombined ShapeCombined ShapeGroup 4Combined ShapeFill 443Fill 42Combined ShapeGroup 3ico-mobileCombined Shapepath14Fill 141Fill 161Group 4iconFill 34Combined ShapeFill 56ico-rankingcoachCombined ShapeCombined ShapeCombined ShapeGroup 10ico-kavFill 165Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapePage 1ico-smileCombined ShapeFill 141Fill 499Group 11ico-subpagesCombined Shapeico-syncFill 56ico-templatesCombined Shapeico-vCombined ShapeCombined ShapeFill 65Combined ShapeCombined ShapeFill 124Rectangle 405Rectangle 405ico-vpsicons/wordpressico-xicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/serwer

5 domen .PL za 0 zł

PROMOCJA:  .eu - 0 zł/rok  |   domeny .online - 1,23zł/rok  |   .site - 1,23zł/rok

Mamy kilkaset końcówek domen. Na pewno
znajdziemy coś dla Ciebie.

Mamy wiele końcówek adresów, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła w międzynarodowym biznesie.
Z domenami europejskimi zbudujesz wiarygodną markę i zdobędziesz zagraniczne grupy klientów.

Do każdej domeny dostajesz od nas atrakcyjne dodatki.

Reklama internetowa

Rabat 100 zł

Nie pozwól, by ktoś przeoczył Cię w Google. Skontaktuj się z nami i odbierz 100 zł zniżki na obsługę Twojej kampanii przez AZ.pl.

Pokaż, że jesteś w sieci!

Tylko Kowalski?
Stań się kowalski.online

domeny .online za 1,23 zł/rok

Rejestruj

Twoje domeny po rejestracji

Ukryj swoje dane, takie jak adres e-mail czy telefon w publicznej bazie domen WHOIS Chroń dane w WHOIS
Przenieś domenę do AZ.pl. Zachowaj jej ważność i zyskaj niższe ceny odnowień Transfer do AZ.pl
Chcesz bezproblemowo zmienić właściciela domeny? Umożliwi Ci to procedura cesji. Cesja
Nawet jeśli Twoja domena wygasła, wciąż możesz ją odzyskać. Masz na to nawet 60 dni. Odzyskaj domenę

Przydatne informacje

Informujemy o odwołaniu promocji "7 domen .pl za 0 zł" z dniem 26.01.2018 roku z uwagi na ogłoszenie nowej promocji obowiązującej od dnia 26.01.2018 roku.

Infolinia

+ 48 570 510 570

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z udostępnionego formularza
i możliwie szczegółowo opisz potrzeby.

Wypełnij

Znajdź domenę dla siebie

Własny adres internetowy to świetny krok na początek przygody w internecie.

Chroń dane w WHOIS

Zamawiając usługę Whois Privacy w miejscu Twoich prywatnych danych pojawią się dane firmy świadczącej usługę ochrony prywatności. Twój e-mail, telefon, i adres będą niedostępne w publicznej bazie domen WHOIS oraz nie będziesz otrzymywał niechcianych wiadomości e-mail.

Transfer domeny do AZ.pl

Transfer domeny do AZ.pl oznacza przeniesienie obsługi domeny do AZ.pl i jest równoznaczny z:

W przypadku transferu od innego operatora do AZ.pl wymagane jest posiadanie specjalnego kodu autoryzującego operację. Kod ten nosi nazwę AuthInfo i musisz go uzyskać od obecnego operatora Twojej domeny.

Cesja domeny

W celu zmiany danych abonenta dla domeny zarejestrowanej w AZ.pl, pobierz za pomocą poniższego odnośnika wniosek o zmianę danych abonenta w formacie PDF. Po pobraniu wniosku, wydrukuj go, wypełnij i prześlij do AZ.pl w postaci skanu lub zdjęcia cyfrowego w wysokiej rozdzielczości.

Odzyskaj domenę

Jeśli chcesz przedłużyć ważność domeny, dla której termin płatności się skończył, to nadal możesz aktywować domenę. Podczas przedłużania takiej domeny wymagane jest uiszczenie dodatkowej opłaty, która pobierana jest przez rejestr (np. NASK). Pamiętaj więc, aby przedłużać domeny zgodnie z ustalonym terminem płatności, aby uniknąć uiszczenia dodatkowej opłaty.

Czym jest domena internetowa?

Domena internetowa (np. www.twojafirma.pl) to unikalny adres internetowy, pod którym usługi (np. strony WWW, poczta e-mail, serwer FTP) są dostępne w sieci Internet. Nazwa domeny jest niepowtarzalna i korzystając z niej odwołujesz się do ściśle określonego zasobu w Internecie.

Decydując się na zaistnienie w Internecie powinieneś zastanowić się nad wyborem nazwy domeny. Domena będzie wizytówką Twojej firmy bądź strony prywatnej wybierz więc nazwę, która będzie się kojarzyć z tematyką strony, nazwą Twojej firmy lub typem działalności, jaką prowadzisz.

Przy rejestracji domeny warto pamiętać o zasadzie pierwszeństwa (kto pierwszy, ten lepszy) – im później będziesz chciał zarejestrować domenę, tym trudniej będzie Ci wybrać ciekawą i krótką nazwę.

Każda domena internetowa może składać się z liter, cyfr, lub znaku „-”. Przy czym duże i małe litery nie są odróżniane. Od jakiegoś czasu możliwe jest również zarejestrowanie domen z polskimi znakami diakrytycznymi w nazwie (np. ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ż, ź). Oznacza to, że dostępna jest również rejestracja takich domen jak „żółty.pl” czy „miś.pl”.

Jak włączyć hosting WWW dla domeny?

Za pomocą Panelu klienta możesz zarządzać ustawieniami hostingu dla domen, które posiadasz. Przykładowo, możesz wybrać na którym serwerze w AZ.pl będzie obsługiwany ruch WWW dla wybranej domeny. Skorzystaj z poniższej instrukcji, aby sprawdzić jak zmienić ustawienia hostingu WWW dla domeny.

Cykl życia domen

Domeny internetowe posiadają swój cykl życia, czyli czas od momentu zarejestrowania domeny, aż do jej powrotu do puli nazw wolnych. Cykl życia domeny jest uzależniony od polityki rejestru, który zarządza daną domeną (np. dla domen .pl jest to NASK). Cykl życia domeny jest zależny od rodzaju domeny – np. cykl życia dla domen .pl różni się od cyklu życia domen globalnych np. .com.

Przykładem innej długości życia domeny może być domena .to, która może być rejestrowana tylko i wyłącznie na okres 2, 3, 5 lub 10 lat. W przypadku domeny o rozszerzeniu .eu, czas kwarantanny (czyli czas w którym domena nie działa, ale abonent może ją nadal opłacić) jest inny i wynosi 40 dni.

Reklama Internetowa

Nie pozwól, by ktoś przeoczył Cię w Google. Skontaktuj się z nami drogą elektroniczną lub zadzwoń pod nr 91 432 55 67 i odbierz 100 zł zniżki na swoją reklamę.

Wyślij e-mail