AVG Internet security

AVG Internet Security to jeden z najbardziej skutecznych programów antywirusowych dla osób korzystających z Internetu. AVG Internet Security zabezpiecza urządzenia z systemem Windows (komputery PC i laptopy) przez atakami hakerów, wirusami i kradzieżą danych.

Liczba urządzeń

Szczegółowy opis

AVG Internet Security - jeden z najczęściej wybieranych antywirusów na świecie

Program antywirusowy AVG Internet Security to jeden z najskuteczniejszych antywirusów na świecie. Z tego powodu jest też jednym z najczęściej wybieranych przez użytkowników. Wybrały go już ponad dwa miliony klientów!

image.png

Ochrona prywatności i bezpieczne pliki

AVG Internet Security to maksymalna ochrona przed atakami hakerskimi. Twoje zdjęcia, prywatne pliki, umowy czy hasła są w pełni bezpieczne. Program wyposażony jest w ulepszoną zaporę antywirusową, dodatkowo wzbogacony został opcją ochrony przed ransomware. Nie musisz się już bać złośliwego szyfrowania dostępu do Twoich prywatnych danych.

Automatyczna aktualizacja

Nie musisz pamiętać o aktualizacjach - program aktualizuje bazę wirusów automatycznie. Dzięki temu Twoje urządzenie jest bezpieczne zarówno przed już znanymi zagrożeniami, ale też tymi, które dopiero pojawiły się w sieci.

image.png

Bezpieczne transakcje w Internecie

AVG Internet Security sprawdzi, czy strona banku, na które się logujesz jest prawdziwa i czy ktoś nie próbuje właśnie przejąć Twoich danych do logowania czy numerów kart kredytowych. Umożliwia to bezpieczne zakupy online. Dodatkowo AVG Internet Security zablokuje fałszywe wiadomości e-mail przychodzące na Twoją skrzynkę będące próbą phishingu.

98,40 zł

44,01

brutto / rok (z VAT)

Płatność w złotówkach

Bezpieczne płatności online

Polskie wsparcie techniczne

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Potrzebujesz pomocy? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

+48 570 510 570

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl