Logo avast
Logo avast
  1. Marketplace
  2. Programy antywirusowe
  3. Avast Premium Security

Ochrona systemu Windows

Avast Premium Security

Avast Premium Security

to kompleksowy antywirus, dzieki któremu zabezpieczysz wszystkie swoje urządzenia z systemem Windows. Ataki hakerskie i próby wyłudzeń haseł to już nie Twój problem - Avast Premium Security zabezpiecza Twoją pocztę, Internet i prywatne dane.

Liczba urządzeń

Szczegółowy opis

Avast Premium Security to maksymalne bezpieczeństwo danych

Avast Premium Security to świetne narzędzie do walki z hakerami. Wszyscy użytkownicy Internetu na swoich urządzeniach przechowują prywatne dane. Umowy, dane związane z płatnościami, wyniki badań czy dokumenty związane z pracą. Niestety wszystkie te dane narażone są na ataki hakerów. Avast Premium Security skutecznie Cię przed nimi ochroni. Twoje dane są w pełni bezpieczne - ochrona obejmuje nie tylko Twoją sieć domową, ale również publiczną sieć Wi-Fi. Jeśli pojawi się jakiekolwiek zagrożenie, Avast Premium Security od razu powiadomi Cię o niebezpieczeństwie. Program antywirusowy sprawdza każdą sieć, z którą łączy się Twoje urządzenie i natychmiast wykrywa zagrożenia. Nie musisz już martwić się złośliwym oprogramowaniem.

image.png

Surfuj w Internecie bezpiecznie jak nigdy wcześniej

Avast Premium Security to stały monitoring odwiedzanych przez Ciebie stron www. Oprogramowanie sprawdza każdą z witryn i jeśli wykryje niebezpieczeństwo, natychmiast Cię o nim poinformuje, a następnie przekieruje Cię na bezpieczną stronę. Nie musisz już przejmować się fałszywymi sklepami internetowymi czy podrabianymi stronami banków. Rób zakupy i przelewy na dowolnym urządzeniu i bądź pewny, że Twoje dane logowania lub numery kart kredytowych nie wpadną w niepowołane ręce.

Program antywirusowy do ochrony poczty e-mail

Na pewno każdego dnia sprawdzasz swoją skrzynkę e-mail. Warto więc zadbać o to, aby była bezpieczna. Program antywirusowy Avast Premium Security sprawdza wiadomości, linki i załączniki przed ich pobraniem a także automatycznie blokuje podejrzane treści. Jeśli otrzymujesz wiele niechcianych wiadomości, możesz też w programie Avast Premium Security uruchomić filtr antyspamowy.

image.png

54,00 zł

brutto za pierwszy rok (z VAT)

Płatność w złotówkach

Polskie wsparcie techniczne

Łatwa konfiguracja

Szczegółowy opis

Porównanie produktów

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie porozmawiamy o tym, czego szukasz i doradzimy wybór odpowiednich rozwiązań.

Infolinia pracuje od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 18:00.

+48 570 510 570

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie porozmawiamy o tym, czego szukasz i doradzimy wybór odpowiednich rozwiązań.

Infolinia pracuje od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 18:00.

+48 570 510 570