Logo avast
  1. Marketplace
  2. Programy antywirusowe
  3. Avast Premium Security

Ochrona systemu Windows

Avast Premium Security

Avast Premium Security to kompleksowy antywirus, dzieki któremu zabezpieczysz wszystkie swoje urządzenia z systemem Windows. Ataki hakerskie i próby wyłudzeń haseł to już nie Twój problem - Avast Premium Security zabezpiecza Twoją pocztę, Internet i prywatne dane.

Liczba urządzeń

Szczegółowy opis

Avast Premium Security to maksymalne bezpieczeństwo danych

Avast Premium Security to świetne narzędzie do walki z hakerami. Wszyscy użytkownicy Internetu na swoich urządzeniach przechowują prywatne dane. Umowy, dane związane z płatnościami, wyniki badań czy dokumenty związane z pracą. Niestety wszystkie te dane narażone są na ataki hakerów. Avast Premium Security skutecznie Cię przed nimi ochroni. Twoje dane są w pełni bezpieczne - ochrona obejmuje nie tylko Twoją sieć domową, ale również publiczną sieć Wi-Fi. Jeśli pojawi się jakiekolwiek zagrożenie, Avast Premium Security od razu powiadomi Cię o niebezpieczeństwie. Program antywirusowy sprawdza każdą sieć, z którą łączy się Twoje urządzenie i natychmiast wykrywa zagrożenia. Nie musisz już martwić się złośliwym oprogramowaniem.

image.png

Surfuj w Internecie bezpiecznie jak nigdy wcześniej

Avast Premium Security to stały monitoring odwiedzanych przez Ciebie stron www. Oprogramowanie sprawdza każdą z witryn i jeśli wykryje niebezpieczeństwo, natychmiast Cię o nim poinformuje, a następnie przekieruje Cię na bezpieczną stronę. Nie musisz już przejmować się fałszywymi sklepami internetowymi czy podrabianymi stronami banków. Rób zakupy i przelewy na dowolnym urządzeniu i bądź pewny, że Twoje dane logowania lub numery kart kredytowych nie wpadną w niepowołane ręce.

Program antywirusowy do ochrony poczty e-mail

Na pewno każdego dnia sprawdzasz swoją skrzynkę e-mail. Warto więc zadbać o to, aby była bezpieczna. Program antywirusowy Avast Premium Security sprawdza wiadomości, linki i załączniki przed ich pobraniem a także automatycznie blokuje podejrzane treści. Jeśli otrzymujesz wiele niechcianych wiadomości, możesz też w programie Avast Premium Security uruchomić filtr antyspamowy.

image.png

97,17 zł

Promocja na pierwszy rok

54,00

brutto / rok (z VAT)

Płatność w złotówkach

Polskie wsparcie techniczne

Łatwa konfiguracja

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Potrzebujesz pomocy? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

+48 570 510 570

Skontaktuj się z nami
folder
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

chmurka czatu
Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

gwiazda
Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl