Reklama internetowa

79%* Polaków codziennie korzysta z Internetu. Wśród nich są Twoi przyszli klienci. Stworzymy dla Ciebie skuteczną reklamę w sieci. Skorzystaj z szerokiej gamy usług reklamowych AZ.pl. Wybierz idealne rozwiązanie dla siebie i swojego biznesu.

Co to jest reklama internetowa

W AZ.pl możemy zająć się widocznością Twojej firmy w wyszukiwarce Google i dotrzeć do kluczowych grup odbiorców dla branży, w której działasz. Mamy doświadczenie i wiemy, jak zwiększyć ruch na stronie WWW, przyciągając nowych potencjalnych klientów. Jeśli chcesz, poprowadzimy za Ciebie fanpage na Facebooku i przygotujemy baner reklamowy.

Jedną z ważniejszych korzyści reklamy internetowej jest jej elastyczność – z naszą pomocą dostosujesz swoje działania w sieci do specyfiki swojego biznesu i osób zainteresowanych produktami i usługami, które oferujesz.

Bądź tam, gdzie są Twoi klienci i buduj silną markę

Dlaczego warto skorzystać z Opiekuna Google Ads w AZ.pl?

Google Ads, to doskonałe narzędzie, które zachęci odbiorcę do konkretnych działań i pozwoli na budowanie dialogu pomiędzy firmą a klientami. Dzięki odpowiednio dobranym metodom promocji w Google Ads możesz dotrzeć do znacznie szerszej grupy docelowej. Zbudujesz wizerunek swojej marki w oparciu o przemyślaną interaktywną kampanię promocyjną.

Reklama internetowa budowana w oparciu o Google Ads nie jest ograniczona barierami czasowymi czy geograficznymi. Dotarcie do grupy docelowej na drugim końcu świata wymaga jedynie odpowiedniego przekazu marketingowego. Ponadto sam decydujesz jak długo mają się wyświetlać Twoje reklamy.

Jedną z ważniejszych zalet reklamy internetowej jest możliwość dotarcia do określonej grupy odbiorców. W Google Ads to Ty decydujesz, do kogo skierowany jest przekaz reklamowy i jakimi metodami chcesz promować firmę. Reklamy Google Ads mogą być dopasowane do konkretnych osób, miejsc, czy tematów, gwarantując dotarcie do odbiorców najbardziej skłonnych do skorzystania z oferty Twojej firmy.

Decydując się na reklamę z wykorzystaniem narzędzi Google Ads, masz pewność, że w razie potrzeby treść przekazu może ulec zmianie. Bez większego nakładu kosztów możesz dostosować banery do nowych promocji czy najświeższych treści na stronie. Dzięki możliwości monitorowania wyników wyświetlania swojej kampanii łatwo ocenisz swoją skuteczność i elastycznie zwiększysz grupę docelową.

Wszystkie reklamy w systemie Google Ads działają w oparciu o system Pay Per Click, dzięki czemu koszty Twojej kampanii reklamowej uzależnione są od realnych wyników kampanii promocyjnej. Płacisz tylko wtedy, gdy ktoś skorzysta z reklamy AdWords, kliknie w baner reklamowy czy zainteresuje się produktem w zakładce Zakupy prowadzącej bezpośrednio do produktu na Twojej stronie.

Przewagą reklamy internetowej nad tradycyjną jest czas, po którym widać realny efekt. W Google Ads pozytywne wyniki możesz obserwować już po 24 godzinach od jej uruchomienia. Docierając do określonej grupy docelowej już od pierwszych chwil publikacji kampanii w sieci.

Szukasz sposobu na skuteczną reklamę w sieci i wykorzystanie maksimum możliwości Internetu?

W AZ.pl wiemy, jak zareklamować Twoją firmę w Internecie! Pomożemy stworzyć skuteczną kampanię reklamową w sieci dla Twojej firmy, dostosowaną indywidualnie do Twoich potrzeb, oczekiwań i celów marketingowych. Skorzystaj z darmowej wyceny już dziś i sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami poprzez formularz, a my zaproponujemy działania, które najlepiej sprawdzą się w przypadku Twojej marki i przyniosą Ci większe zyski.

Zamów wybraną usługę

Imię i nazwisko

Podaj swoje imię i nazwisko

E-mail

Na ten e-mail otrzymasz ofertę od AZ.pl

+48 telefon komórkowy

Numer telefonu, który ułatwi kontakt z Tobą

Adres Twojej strony internetowej

Żeby przedstawić ofertę potrzebujemy adres Twojej strony

Pomożemy Ci zacząć skuteczną kampanię reklamową w Internecie

Dopasujemy działania do Twoich celów

Skontaktuj się z nami poprzez formularz i pokaż swoją stronę internetową lub fanpage. Zaproponujemy działania, które najlepiej sprawdzą się w przypadku Twojej marki i przyniosą Ci większe zyski.

Staniesz się lepiej widoczny w sieci

Zajmiemy się widocznością Twojej firmy w wyszukiwarce Google i dotrzemy do grup odbiorców kluczowych dla Twojej firmy. Ruch na Twojej stronie WWW zwiększy się i zyskasz nowych potencjalnych klientów.

Pomogą Ci najlepsi specjaliści

Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki temu optymalnie dopasujemy rodzaj kampanii do prowadzonej przez Ciebie działalności. Poproś nas o darmową wycenę, a my na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami pod dedykowanym numerem infolinii lub napisz do nas.

Infolinia

Infolinia 91 432 55 67

poniedziałek-piątek 9:00-17:00

Napisz do nas
		                    <a href="mailto:reklama@az.pl"
		                     class="a-btn a-btn--xsmall a-btn--frame-action">
		                    reklama@az.pl
		                    </a>

Napisz do nas reklama@az.pl

91%

91%

użytkowników regularnie korzysta z wyszukiwarki Google

58%

58%

użytkowników w Polsce wyszukuje w sieci produkt przed zakupem

82%

82%

użytkowników szuka informacji o produktach i usługach w Internecie

46%

46%

użytkowników poszukujących produktu lub usługi skupia się na 3 pierwszych wynikach wyszukiwania

Badania Jacob Nielsen Research Group

TNS/Google (2014): Connected Consumer Study – Wyniki dla Polski //2014

Sprawdź też

Jesteś w Polsce, Niemczech, a może w Wielkiej Brytanii? Zawsze otrzymasz pomoc w języku polskim

Infolinia

Infolinia + 48 570 510 570

Wolisz zadzwonić, żeby dowiedzieć się więcej o zamówieniu usług? Masz wsparcie naszego zespołu doradztwa telefonicznego.

Pozycjonowanie stron WWW

Pozycjonowanie to podstawowa forma reklamy niejawnej, w ramach której staramy się dopasować treści i budowę Twojej strony internetowej tak, by pojawiała się na najwyższych miejscach w wyszukiwarce dla danych fraz kluczowych. Pozycjonując serwisy www, nie skupiamy się jednak wyłącznie na wyszukiwarkach, ale też na budowaniu wizerunku przedsiębiorcy w sieci, tworząc wartościowe treści, które przyciągają uwagę odbiorców i generują ruch na Twojej stronie.

Banery Google (GDN)

Reklama banerowa Google to szczególna forma reklamowa w ramach Google Ads. Pozwala na wyświetlanie Twoich banerów w sieci Google Display Network - sieci reklamowej Google zawierającej w sobie ponad dwa miliony stron internetowych oraz ponad 650 tysięcy aplikacji na urządzenia mobilne. Reklamy banerowe Google to graficzna forma reklamowania oparta na emitowaniu banerów na portalach i serwisach tematycznych wybranych przez Ciebie lub dopasowanych na podstawie tematyki reklamowanego produktu czy usługi. Banery Twojej firmy mogą wyświetlać się w usługach Google (YouTube, Gmail, Blogger) oraz witrynach partnerów Google.

Zakupy Google (Google Shopping)

Google Shopping (Zakupy Google) to specjalny rodzaj kampanii reklamowej w wyszukiwarce Google. Pozwala na przedstawienie oferty Twojego sklepu w formie odnośników ze zdjęciami i ceną produktów, które wyświetlą się ponad wszystkimi wynikami wyszukiwania dla frazy wpisanej przez internautę. Kliknięcie w produkt przenosi klienta do Twojego sklepu, bezpośrednio do karty wybranego produktu, umożliwiając natychmiastowe dokonanie zakupu. Po wpisaniu przez użytkownika frazy z szukanym produktem, na którą została przygotowana kampania, ukażą się grafiki przekierowujące bezpośrednio do Twojego sklepu i zachęcające do zakupu produktu właśnie u Ciebie.

Reklama Google Ads

Reklama w Google Ads to jedna z najpopularniejszych form promocji w sieci, wykorzystywana obecnie do promocji zarówno produktów jak i usług w wyszukiwarce Google. Tekstowe reklamy Google Ads (Google AdWords) to specjalnie wyeksponowane odnośniki tekstowe prowadzące do Twojej strony, wyświetlane w pierwszych wynikach wyszukiwania dla danej frazy kluczowej.

Reklama i prowadzenie fanpage na FB

Trudno wyobrazić sobie współczesny Internet bez mediów społecznościowych. Dlatego wykorzystanie ich w ramach promocji własnej marki to jeden z lepszych sposobów na dotarcie do potencjalnych klientów. W AZ.pl zajmiemy się zarówno przygotowaniem i prowadzeniem Twojego fanpage na Facebooku, jak i przygotowaniem reklam Facebook Ads, które będą wyświetlały się użytkownikom z grupy docelowej podczas przeglądania portalu. Dzięki reklamie Facebook Ads i rozbudowanym, aktualizowanym na bieżąco fangape’u możemy budować Twoją społeczność, komunikować się z klientami i budować pozytywną relację użytkowników z Twoją firmą, poprawiając jej wizerunek i dbając o konwersję.

Projektowanie logo

Przemyślane logo to podstawa identyfikacji wizualnej firmy i znak rozpoznawalny Twojej marki. W AZ.pl przygotujemy projekt logo dostosowany do profilu Twojej firmy, tworząc grafikę gotową zainteresować potencjalnych klientów. Dzięki logo Twoja firma będzie rozpoznawalna w każdym przekazie marketingowym, na fanpage’ach czy Twojej stronie internetowej.

Wysyłka mailingów do bazy WP.pl

Reklamowanie się przez mailing to jedna z najstarszych form promocji w Internecie. Polega na rozsyłaniu odpowiednio przygotowanej wiadomości mailowej do zebranej listy adresów. W naszym przypadku jest to baza adresów wp.pl. Formą mailingu może być newsletter, do którego użytkownicy mogą zapisać się dobrowolnie, chcąc otrzymywać najświeższe informacje o promocjach na stronie, ale też reklama, która zachęca nowych użytkowników do zainteresowania się ofertą Twojej firmy.

Prowadzenie bloga

Blog to często najlepsze miejsce do publikacji wartościowych, angażujących treści i budowanie silniejszej więzi z klientami, którzy właśnie dla informacji na blogu będą regularnie wracali na Twój serwis www. Prowadzenie bloga pozwala na regularne wprowadzanie nowych, świeżych treści, które wpływają na wiarygodność strony, a przy okazji daje doskonałe pole do pozycjonowania tzw. długiego ogona, dzięki któremu znacznie łatwiej przyciągnąć klientów zainteresowanych bardzo konkretnymi zagadnieniami.