Fill 23Group 5path14Combined ShapeCombined ShapeFill 6icons/clockarrow rightarrow rightico-attachmentico-backupCombined ShapeCombined Shapeico-nananaPage 1Fill 131Combined Shapeico-officeico-browserico-bugFill 96Fill 90Fill 80Fill 41Group 6Combined ShapeCombined ShapeFill 8ShapeFill 1Combined ShapeCombined ShapeGroupFill 169Fill 34Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapeCombined ShapeFill 146Group 9Combined ShapeCombined ShapeGroup 12Fill 103Fill 123Fill 39Combined ShapeiconGroup 13Combined ShapeGroup 2Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapeFill 57Group 3Fill 41Combined ShapeFill 56ico-hostingCombined ShapeCombined ShapeGroup 4Combined ShapeFill 443Fill 42Combined ShapeGroup 3ico-mobileCombined Shapepath14Fill 141Fill 161Group 4iconFill 34Combined ShapeFill 56ico-rankingcoachCombined ShapeCombined ShapeCombined ShapeGroup 10ico-kavFill 165Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapePage 1ico-smileCombined ShapeFill 141Fill 499Group 11ico-subpagesCombined Shapeico-syncFill 56ico-templatesCombined Shapeico-vCombined ShapeCombined ShapeFill 65Combined ShapeCombined ShapeFill 124Rectangle 405Rectangle 405ico-vpsicons/wordpressico-xicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/serwer

Reklama internetowa

Powiększ zyski i bądź rozpoznawalny. Pomożemy Ci zacząć skuteczną kampanię reklamową w sieci.

Google AdWords

Dzięki AdWords trafisz do wybranych odbiorców w wyszukiwarce Google, z której regularnie korzysta 91% użytkowników. Znajdziesz się w czołówce wyników wyszukiwania. Efekty to wzrost liczby klientów i lepsza sprzedaż online, a rozliczasz się tylko za  wejścia na Twoją stronę.

Kampanie produktowe

Przyciągaj klientów zdjęciem i ceną produktu, który chcesz sprzedać. To możliwe dzięki kampanii produktowej w Google, którą zaadresujemy tak, by przyniosła najlepsze efekty. Internauci po kliknięciu w dany produkt od razu przejdą na stronę zakupu w Twoim sklepie.

Pozycjonowanie w Google

Znajdź się w pierwszej dziesiątce naturalnych wyników wyszukiwania. To gwarancja większej liczby odwiedzin Twojej strony i lepszej rozpoznawalności Twojej marki. Nasi specjaliści zajmujący się SEO zapewnią Ci pozycję wśród najlepszych.

Facebook

Pomożemy Ci odnaleźć się na najpopularniejszym portalu społecznościowym w Polsce. Właściwie pokierujemy Twoim profilem, aby skutecznie promował ważne dla Ciebie treści. Poprowadzimy Twoje kampanie reklamowe skierowane do tysięcy zainteresowanych użytkowników.
Google
AdWords
Kampanie
produktowe
Pozycjonowanie
w Google
Facebook
 
Google AdWords
Kampanie produktowe
Pozycjonowanie w Google
Facebook

Zamów wybraną usługę

Imię i nazwisko

Podaj swoje imię i nazwisko

E-mail

Na ten e-mail otrzymasz ofertę od AZ.pl

+48 telefon komórkowy

Numer telefonu, który ułatwi kontakt z Tobą

Adres Twojej strony internetowej

Żeby przedstawić ofertę potrzebujemy adres Twojej strony

Pomożemy Ci zacząć skuteczną kampanię reklamową w Internecie

Dopasujemy działania do Twoich celów

Skontaktuj się z nami poprzez formularz i pokaż swoją stronę internetową lub fanpage. Zaproponujemy działania, które najlepiej sprawdzą się w przypadku Twojej marki i przyniosą Ci większe zyski.

Staniesz się lepiej widoczny w sieci

Zajmiemy się widocznością Twojej firmy w wyszukiwarce Google i dotrzemy do grup odbiorców kluczowych dla Twojej firmy. Zyskasz dzięki temu wartościowy ruch na swojej stronie WWW i nowych potencjalnych klientów.

Pomogą Ci najlepsi specjaliści

Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki temu optymalnie dopasujemy rodzaj kampanii do prowadzonej przez Ciebie działalności. Poproś nas o darmową wycenę, a my na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami pod dedykowanym numerem infolinii lub napisz do nas.

Infolinia

Infolinia 91 432 55 67

poniedziałek-piątek 9:00-17:00

Napisz do nas
		                    <a href="mailto:reklama@az.pl"
		                     class="a-btn a-btn--xsmall a-btn--frame-action">
		                    reklama@az.pl
		                    </a>

Napisz do nas reklama@az.pl

91%

91%

użytkowników regularnie korzysta z wyszukiwarki Google

58%

58%

użytkowników w Polsce wyszukuje w sieci produkt przed zakupem

82%

82%

użytkowników szuka informacji o produktach i usługach w Internecie

46%

46%

użytkowników poszukujących produktu lub usługi skupia się na 3 pierwszych wynikach wyszukiwania

Badania Jacob Nielsen Research Group

TNS/Google (2014): Connected Consumer Study – Wyniki dla Polski //2014

Sprawdź też

Jesteś w Polsce, Niemczech, a może w Wielkiej Brytanii? Zawsze otrzymasz pomoc w języku polskim

Czat

Czat Rozpocznij

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Napisz, czego potrzebujesz, a dobiorą dla Ciebie odpowiednie rozwiązania.

Infolinia

Infolinia + 48 570 510 570

Wolisz zadzwonić, żeby dowiedzieć się więcej o zamówieniu usług? Masz wsparcie naszego zespołu doradztwa telefonicznego.