Łatwe zarządzanie, łatwe zarabianie

Nasza misja to ułatwianie prowadzenia własnego sklepu w sieci. Sam zobacz, jak intuicyjne i przyjemne
jest obsługiwanie gotowego sklepu internetowego.

Jak dodać produkt?

Dodanie produktu

Jak zintegrować allegro?

Integracja z Allegro

Jak zintegrować facebook?

Integracja z Facebook

6 rzeczy, które pomogą Ci prowadzić sklep internetowy

Integracje, możliwość robienia zakupów i zarządzania sklepem na smartfonie i łatwe wysyłanie towaru
– między innymi o to nie musisz się martwić, mając sklep od AZ.pl.

Integracja z Allegro i Facebookiem

Integracja z Allegro i Facebookiem

Pozwala na wystawianie produktów dodanych w sklepie jako aukcji Allegro oraz umożliwia klientom robienie zakupów bezpośrednio przez Facebook.

Sklep, którym zarządzasz  na telefonie

Sklep, którym zarządzasz na telefonie

Oczywiście możesz to też robić na zwykłym komputerze. Wiemy jednak, że zarządzanie przez smartfon często może okazać się praktyczniejsze.

Płatności PayU

Płatności PayU

Dzięki płatnościom PayU klienci sklepu od razu po zamówieniu będą mogli zapłacić za produkt, a Ty szybko otrzymasz stosowne powiadomienie, że pieniądze są w drodze.

Sprawna wysyłka towaru

Sprawna wysyłka towaru

Sklep internetowy, który dla Ciebie przygotowaliśmy, możesz łatwo zintegrować z firmami kurierskimi. Dzięki temu wysyłka towaru pójdzie Ci sprawnie.

Reklama sklepu w sieci

Reklama sklepu w sieci

Martwisz się, czy znajdziesz klientów? Nasz zespół zajmujący się reklamą internetową doradzi Ci i pomoże skonfigurować kampanię reklamową sklepu skrojoną na miarę.

Wielojęzykowosć i wielowalutowość

Wielojęzykowosć i wielowalutowość

Możesz być spokojny o zagranicznych klientów, ponieważ bez problemu wprowadzisz do sklepu wiele wersji językowych i różne waluty, w których będzie można zapłacić.

Bonusy na start

Wiemy, jak ważny jest pozytywny impuls podczas startu nowego biznesu. Dlatego wraz z zakupem
sklepu otrzymujesz od nas pakiet korzystnych rabatów i zniżek.

Płatności PayU

obniżona prowizja do 1,7%

Dla serwisu WWW adres to podstawa. Najlepiej mieć ich kilka! U nas 5 domen masz gratis.

Reklama internetowa

Profesjonaliści sprawią, że Twój serwis bedzie w TOP 10 naturalnych wyników wyszukiwania w Google.

Regulamin sklepu

wartość 200zł

Przez pierwszy rok gratis certyfikat Smart SSL – zapewni bezpieczeństwo transakcji w Twoim e-sklepie.

Paczkomaty InPost

System skrytek pocztowych służących do odbierania i nadawania paczek. Usługa daje możliwość odbioru paczki w najbliższym paczkomacie za pobraniem.

apaczka.pl

Sprawdzony i niezawodny operator logistyczny. Współpracuje z największymi firmami w branży jak UPS, DHL, K-Ex.

Najczęściej zadawane pytania

Jak skonfigurować opcje dostawy i płatności w sklepie?

Zanim rozpoczniesz sprzedaż w Twoim sklepie, musisz skonfigurować podstawowe kwestie związane z płatnością, dostawą oraz fakturowaniem. Ustawienia związane z tymi działaniami znajdziesz w opcji menu - Konfiguracja -> Sprzedaż. Następnie masz do wyboru kolejne opcje związane właśnie z płatnością, dostawą i fakturowaniem.

Szczegółowo możliwości opisaliśmy tutaj: https://pomoc.az.pl/kategorie/jak-skonfigurowac-opcje-dostawy-i-platnosci-sklepie/

Jak zamówić certyfikat SSL w AZ.pl?

Zamówienie certyfikatu SSL jest tak samo proste, jak zamówienie innych usług w AZ.pl. Po przejściu na podstronę http://www.az.pl/ssl zobaczysz naszą aktualną ofertę certyfikatów. Kiedy już zdecydujesz się na wybór danego, to kliknij Zamów. Na tym etapie możesz albo kontynuować swoje zakupy, albo przejść do podsumowania. Musisz się zalogować na Twoje konto w AZ.pl lub założyć nowe i opłacić usługę. Po wszystkim w panelu klienta musisz aktywować certyfikat – wtedy wskażesz domenę, która ma być zabezpieczona wybranym certyfikatem. Pamiętaj jednak, że w zależności od wybranego certyfikatu zasady certyfikacji będą wyglądać inaczej.

Więcej na temat zamawiania certyfikatu w AZ.pl znajdziesz pod adresem https://pomoc.az.pl/kategorie/jak-zamowic-certyfikat-ssl-w-az-pl/

Rzetelny regulamin

Skorzystaj z platformy Rzetelny regulamin i zainwestuj w regulamin, który gwarantuje bezpieczeństwo i wiarygodność prawną Twojego biznesu. Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie 4 różne pakiety usług prawnych w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapewniamy regulaminy szyte na miarę, które uwzględniają specyfikę danej działalności.

Szczegółowy opis naszej oferty znajdziesz pod adresem: https://pomoc.az.pl/kategorie/rzetelny-regulamin/

Jak włączyć płatności on-line eCard w sklepie?

Dzięki naszej współpracy z eCard zapewniamy Ci bardzo dobre warunki realizacji transakcji elektronicznych. W przypadku płatności kartami prowizja wynosi zaledwie 1,5 proc., natomiast w przypadku ePrzelewów tylko 2,0% + 0,10 zł od pojedynczej transakcji. Jak włączyć płatności eCard w Twoim sklepie? Zaloguj się do panelu sklepu i wybierz z menu Konfiguracja -> Sprzedaż -> Płatności. Jeśli masz już konto w eCard, to w kolejnym kroku przejdź do edycji pozycji „Płatność elektroniczna system eCard”. Wybierz Ustawienia eCard i dokonaj zmian wedle uznania.

Jeśli nie masz konta w eCard, to zapoznaj się z naszym rozszerzonym poradnikiem https://pomoc.az.pl/kategorie/jak-wlaczyc-platnosci-on-line-ecard-w-sklepie/

Nowa oferta płatności elektronicznych PayU w az.pl

AZ.pl zapewnia Ci preferencyjne warunki korzystania z płatności elektronicznych PayU. Jest to system bezpiecznych transakcji, dzięki któremu dbasz o komfort klientów, ale również wzmacniasz wiarygodność Twojego sklepu. Jak skorzystać z preferencyjnych zasad? Zarejestruj się, korzystając z tego adresu – https://secure.payu.com/cp/register?partnerId=kmccc67m&lang=pl

Więcej na temat systemu PayU znajdziesz na https://pomoc.az.pl/kategorie/nowa-oferta-platnosci-elektronicznych-payu-w-az-pl/

Jak uruchomić sklep w serwisie Facebook?

Chcesz stworzyć swój sklep na Facebooku, który będzie działać niezależnie względem Twojego sklepu w AZ.pl? Przygotowaliśmy dokładną instrukcję, jak wykonać to krok po kroku. Po co Ci taki sklep? Możesz go wykorzystać w celu rozwinięcia sprzedaży czy powiązania go ze stroną WWW. Masz również możliwość powiązania ręcznie produktów widocznych na Facebooku z produktami znajdującymi się w dowolnym sklepie internetowym. Pamiętaj jednak, że działanie sklepu na FB zależne jest właśnie od tego portalu.

Szczegółowa instrukcja: https://pomoc.az.pl/kategorie/jak-uruchomic-sklep-w-serwisie-facebook/

Jeśli nie sklep to serwer!

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z udostępnionego formularza
i możliwie szczegółowo opisz potrzeby.

Wypełnij
PayU

PayU to lider usług płatniczych online. Zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, które wpływają na wzrost sprzedaży. PayU obsługuje wszystkie metody płatności dostępne w Polsce (przelewy online oraz karty płatnicze). Opłata rejestracyjna wynosi tylko 5 zł/netto (zamiast 199 zł/netto).


Reklama Internetowa

Nie pozwól, by ktoś przeoczył Cię w Google. Skontaktuj się z nami drogą elektroniczną lub zadzwoń pod nr 91 432 55 67 i odbierz 100 zł zniżki na swoją reklamę.

Wyślij e-mail

Regulamin sklepu

Skorzystaj z oferty Rzetelnej Grupy, która proponuje wzór regulaminu za 199 zł netto/rok lub wybierz dedykowaną opcję za 299 zł netto/rok. Usługa jest zgodna z polskim prawem konsumenckim i zawiera darmowe wsparcie prawne przy reklamacjach i zwrotach oraz automatyczne aktualizacje regulaminu.

Jak skorzystać?
- Wejdź na stronę www.rzetelnyregulamin.pl/pl/zamowienie-regulamin
- Wybierz pakiet i sprzedawaj zgodnie z prawem

Paczkomaty InPost

Usługa daje możliwość odbioru paczki w najbliższym paczkomacie za pobraniem.

Jak skorzystać?
- Zarejestruj się do panelu sklepu
- Wypełnij formularz wybierając w menu Konfiguracja » Sprzedaż » Dostawy » Paczkomaty
- Poczekaj na kontakt ze strony InPost

apaczka.pl

Jak skorzystać?
- Wypełnij formularz rejestracyjny w panelu sklepu, wybierając w menu Konfiguracja » Sprzedaż » Dostawy » apaczka.pl
- Poczekaj na kontakt ze strony apaczka.pl