Pozycjonowanie stron internetowych

79%* Polaków codziennie korzysta z Internetu. Wśród nich są Twoi przyszli klienci. Stworzymy dla Ciebie skuteczną reklamę w sieci. Skorzystaj z szerokiej gamy usług reklamowych AZ.pl. Wybierz idealne rozwiązanie dla siebie i swojego biznesu.

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie (SEO, Search Engine Optimization) to działanie, którego celem jest osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania dla danej frazy kluczowej. Taką frazą może być na przykład oferowany przez Ciebie produkt czy usługa. Wiemy, jakie podjąć działania, aby poprawić pozycję Twojego serwisu WWW, a tym samym zwiększyć szansę, że osoby wyszukujące stron po określonych słowach kluczowych kilkną właśnie w Twój link.

Korzyści płynące z pozycjonowania

Pojawiając się na szczycie wyników wyszukiwania zyskujesz status strony, której warto zaufać a dla użytkownika oznacza większą szansę na znalezienie poszukiwanych produktów, usług czy odpowiedzi na zapytania.

Pojawiając się wysoko w wynikach wyszukiwania masz szansę zaistnieć w świadomości klientów zainteresowanych Twoją ofertą jak również możliwość dotarcia do zupełnie nowego grona klientów.

W przeciwieństwie do tradycyjnej reklamy, która wyświetla się przez określony czas, pozycjonowanie gwarantuje długotrwałe efekty. Zdobycie stabilnej pozycji w wyszukiwarce przełoży się na regularny przypływ nowych klientów.

Nakłady finansowe, jakie należy włożyć w pozycjonowanie strony są znacznie niższe, niż w przypadku reklamy. Wiele udoskonaleń możesz wprowadzić samodzielnie. Pozycjonowanie to zdecydowanie najtańsza forma budowania pozycji i wizerunku w sieci.

Wykorzystaj możliwości Internetu i pokaż się ze swoją ofertą tam, gdzie Twoi potencjalni klienci! Pozycjonowanie pozwala dotrzeć do tych, którzy chcą odkryć usługi Twojej firmy, nawet jeśli prowadzisz swoją działalność wyłącznie stacjonarnie.

Rozpoczynając przygodę z pozycjonowaniem warto powierzyć swoją stronę w ręce specjalistów z AZ.pl, którzy dzięki doświadczeniu pomogą Ci wspiąć się na pierwsze pozycje w wyszukiwarkach i utrzymać wysoki status jak najdłużej.

Pozycjonowanie

Zaoszczędź sobie czasu – niech Twoja strona www pracuje na Ciebie!

Pozycjonowanie to złożony i czasochłonny proces, ale w AZ.pl mamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie. Z pomocą naszych specjalistów Twój serwis osiągnie wyższe wyniki wyszukiwania Goole, dzięki czemu wzrośnie jego odwiedzalność. Inwestycja w pozycjonowanie szybko przełoży się na większą liczbę klientów i zaoszczędzony czas.

Jak wygląda proces pozycjonowania w AZ.pl ?

W AZ.pl wiemy jak zareklamować Twoją firmę w Internecie! Pomożemy stworzyć skuteczną kampanię reklamową w sieci dla Twojej firmy, dostosowaną indywidualnie do Twoich potrzeb, oczekiwań i celów marketingowych. Skorzystaj z darmowej wyceny już dziś i sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami poprzez formularz a my zaproponujemy działania, które najlepiej sprawdzą się w przypadku Twojej marki i przyniosą Ci większe zyski.

Wycena

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować pozycjonowanie? W każdej chwili możesz skorzystać z naszego formularza i poprosić o wycenę usługi, jaką mielibyśmy dla Ciebie wykonać.

Telefon do specjalisty

Po wysłaniu formularza nasz specjalista ds. marketingu online przeprowadzi wstępną rozmowę dotyczącą Twojej strony, oczekiwań i pomysłów.

Audyt SEO

Pozwoli znaleźć obszary wymagające poprawek na Twoje stronie. Sprawdzimy wiele elementów, które poprawią jej czytelność i szybkość wczytywania.

Określenie słów kluczowych

W kolejnym etapie przeanalizujemy frazy kluczowe. Zadbamy o pozycjonowanie lokalne oraz całościowe, które przyciągnie uwagę klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które oferujesz.

Link building

Po nasyceniu strony słowami kluczowymi i optymalizacji technicznej przejdziemy do budowania struktury linków, dzięki którym klienci szybciej i skuteczniej dotrą do poszukiwanych treści na Twoje witrynie.

Analiza, raportowanie, poprawki

Proces kończący pozycjonowanie to analizowanie i raportowanie wyników. Jeśli uznamy, że któraś fraza nie spełnia swojego zadania, znajdziemy inną, która sprawdzi się znacznie lepiej.

Zamów darmową wycenę

Imię i nazwisko

Podaj swoje imię i nazwisko

E-mail

Na ten e-mail otrzymasz ofertę od AZ.pl

+48 telefon komórkowy

Numer telefonu, który ułatwi kontakt z Tobą

Adres Twojej strony internetowej

Żeby przedstawić ofertę potrzebujemy adres Twojej strony

Pomożemy Ci zacząć skuteczną kampanię reklamową w Internecie

Dopasujemy działania do Twoich celów

Skontaktuj się z nami poprzez formularz i pokaż swoją stronę internetową lub fanpage. Zaproponujemy działania, które najlepiej sprawdzą się w przypadku Twojej marki i przyniosą Ci większe zyski.

Staniesz się lepiej widoczny w sieci

Zajmiemy się widocznością Twojej firmy w wyszukiwarce Google i dotrzemy do grup odbiorców kluczowych dla Twojej firmy. Zyskasz dzięki temu wartościowy ruch na swojej stronie WWW i nowych potencjalnych klientów.

Pomogą Ci najlepsi specjaliści

Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki temu optymalnie dopasujemy rodzaj kampanii do prowadzonej przez Ciebie działalności. Poproś nas o darmową wycenę, a my na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami pod dedykowanym numerem infolinii lub napisz do nas.

Infolinia

Infolinia 91 432 55 67

poniedziałek-piątek 9:00-17:00

Napisz do nas
		                    <a href="mailto:reklama@az.pl"
		                     class="a-btn a-btn--xsmall a-btn--frame-action">
		                    reklama@az.pl
		                    </a>

Napisz do nas reklama@az.pl

91%

91%

użytkowników regularnie korzysta z wyszukiwarki Google

58%

58%

użytkowników w Polsce wyszukuje w sieci produkt przed zakupem

82%

82%

użytkowników szuka informacji o produktach i usługach w Internecie

46%

46%

użytkowników poszukujących produktu lub usługi skupia się na 3 pierwszych wynikach wyszukiwania

Badania Jacob Nielsen Research Group

TNS/Google (2014): Connected Consumer Study – Wyniki dla Polski //2014

Najczęściej zadawane pytania na temat pozycjonowania

Ile czasu potrzeba na pozycjonowanie strony?

Czas, w jakim uda nam się osiągnąć wysoką pozycję w wyszukiwarce dla Twojej strony może być zależny od wielu czynników takich jak branża, w której działasz, dotychczasowe wyniki strony w wyszukiwarce, obrana strategia pozycjonowania, czy nawet to jak działa Twoja konkurencja. Pozycjonując staramy się zawsze, by osiągnięta pozycja nie była chwilowym wynikiem przesycenia strony frazami kluczowymi, ale realną i możliwą do utrzymania pozycją. Im bardziej kompleksowe podejście do pozycjonowania, tym więcej czasu może zająć nam praca, ale też tym lepsze i bardziej długotrwałe efekty będziemy w stanie osiągnąć.

Czy pozycjonowanie jest mojej stronie potrzebne?

Wysoka pozycja strony w wyszukiwarce to zdecydowanie najlepszy sposób na pozyskanie tzw. organicznego ruchu, czyli przyciągnięcie uwagi osób, które wyszukiwały konkretnej frazy i dzięki niej trafiły na Twoją stronę. Jeśli więc chcesz poszerzyć grono swoich potencjalnych klientów i pokazać swoje usługi w sieci, pozycjonowanie strony będzie niezbędne! Nawet pojedyncze działania z zakresu SEO mogą poprawić ruch na stronie i przełożyć się na większą liczbę sprzedanych produktów i usług.

Na ile fraz można pozycjonować jedną stronę?

Liczba słów kluczowych, na które można pozycjonować stronę lub sklep internetowy będzie zależała przede wszystkim od wielkości strony i budżetu przeznaczonego na kampanię SEO, ale duże znaczenie odegra tu też potencjał wybranych fraz i ich popularność w wyszukiwarkach. Z reguły nie warto przeładować strony frazami, które zaczną wyglądać w treści całkowicie nienaturalnie i zostaną potraktowane przez wyszukiwarki jak działanie niezgodne z zasadami SEO, jednak wybranie zbyt małej liczby fraz może nie przynieść efektów, jeśli strona jest mocno rozbudowana.

Jak sprawdzić, czy pozycjonowanie działa skutecznie?

Analizowanie wyników pozycjonowania jest możliwe dzięki narzędziom takim jak Google Analytics, Google Search Console, Senuto, czy Semstorm. Zebrane przez nie informacje dotyczące poziomu ruchu na konkretnych podstronach witryny, efektowności wybranych fraz kluczowych, widoczności strony www w wynikach wyszukiwania czy współczynnika klikalności CTR pozwalają na dopasowanie dalszej strategii działania i wprowadzanie ewentualnych poprawek, dzięki którym pozycja strony w sieci będzie jeszcze wyższa i stabilniejsza. Co najważniejsze, narzędzia do śledzenia wyników strony są dostępne częściowo bez dodatkowych opłat – poza naszymi raportami z prowadzonych działań możesz samodzielnie śledzić poczynania swojej strony w sieci!

Czy optymalizacja strony zmieni ją całkowicie?

Oddając swoją stronę w nasze ręce nie musisz obawiać się, że optymalizacja techniczna całkowicie zmieni wygląd Twojej strony. Jeśli coś będzie wymagało nowego projektu, uzgodnimy to z Tobą, a w międzyczasie nasi specjaliści będą działali na dostępnym kodzie, układzie i grafikach tak, by wszystko działało lepiej, ale zachowało swój pierwotny charakter. Wiemy, jak ważnym elementem wizerunku firmy jest strona i jeśli proponujemy zmiany, to tylko na lepsze!

Czy moja strona osiągnie topowe pozycje w Google?

Kwestia wysokiej pozycji w wyszukiwarce jest nieodłącznym tematem w rozmowach o pozycjonowaniu, jednak nawet z naszym wieloletnim doświadczeniem nie możemy zapewnić Cię, że Twoja strona pojawi się na pierwszych pozycjach wyszukiwania po tygodniu, dwóch czy miesiącu. Pozycjonowanie wymaga czasu, znalezienia właściwych fraz i często wprowadzania na bieżąco poprawek, które podniosą pozycję Twojej strony. Z naszymi specjalistami możesz mieć jednak pewność, że wysokie pozycje w Google są możliwe!

Czym jest pozycjonowanie lokalne i jak mogę je wykorzystać?

Jeśli prowadzisz swój biznes we Wrocławiu, Warszawie, Łodzi czy danym regionie i chcesz kierować swoją stronę przede wszystkim do osób w Twojej najbliższej okolicy, pozycjonowanie lokalne to działanie dedykowane dla firm takich jak Ty. Wybierając frazy kluczowe takie jak fryzjer Wrocław, fryzjer Wrocław Krzyki, czy stylista fryzur Wrocław Centrum możemy pojawiać się w wynikach wyszukiwania osób, które włączyły automatyczną lokalizację w swoim smartfonie czy komputerze i chcą znaleźć usługę, dla której nie będą zmuszeni podróżować przez całe miasto.

Czy mogę pozycjonować swoją stronę za granicą?

Oczywiście! Pozycjonowanie za granicą wygląda niemalże tak samo, jak działania skierowane na Polskę, a jedynym wyjątkiem jest tu odpowiedni dobór fraz i treści odpowiadających klientom zagranicznym także w kontekście kulturowym. Warto pamiętać że frazy, które sprawdzają się w Polsce mogą nie sprawdzić się w Niemczech czy Anglii, nawet jeśli przetłumaczymy je dosłownie – odrębny audyt SEO i badanie rynku będą tu niezbędne do osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Sprawdź też

Jesteś w Polsce, Niemczech, a może w Wielkiej Brytanii? Zawsze otrzymasz pomoc w języku polskim

Infolinia

Infolinia + 48 570 510 570

Wolisz zadzwonić, żeby dowiedzieć się więcej o zamówieniu usług? Masz wsparcie naszego zespołu doradztwa telefonicznego.