Domena .store dla Twojego e-commerce

Domena .store - dla kogo?

Prowadzisz własny sklep internetowy? Jeżeli sprzedajesz swoje produkty w sieci, ta domena jest właśnie dla Ciebie! Domena .store w żaden sposób nie ogranicza tego, co umieścisz przed nią. Może to być nazwa Twojego sklepu, czy inny tekst, który wymyślisz.

Zobacz, jak obecnie rozwija się rynek e-commerce w Polsce oraz które produkty są najczęściej kupowane w sieci i zacznij zarabiać!

77% populacji korzysta z internetu
61% użytkowników w 2019 dokona zakupów online
68% klientów szukało inspiracji korzystając m. in. z FB, Google czy Twittera
25mln użytkowników e-commerce będzie w PL do 2023

Co kupuja Polacy?

cloth

64%

odzież i akcesoria
music

54%

książki, filmy i muzyka
ticket

51%

bilety do kina i teatru
shoes

44%

obuwie

Dlaczego właśnie domena .store

chose Twój adres łączy to, czego potrzebujesz. Końcówka .store dodatkowo wskaże użytkownikom, że działasz w branży e - commerce i zajmujesz się handlem w sieci.
easy Aby zarejestrować domenę .store nie musisz spełniać żadnych konkretnych wymagań. Wystarczy, że zarezerwujesz swój adres w AZ.pl i możesz zacząć korzystać z własnej witryny.
bussines Wskaż użytkownikom w jakiej branży działasz, niezależnie, czy jest to blog, sklep, serwis informacyjny czy forum. Pamiętaj również, aby dobrać odpowiednią do Twojej działalności końcówkę domeny, np. jeżeli prowadzisz swój biznes w Polsce, użyj końcówki .pl.

Poszukiwana przez Ciebie domena .store jest zajęta?

Sprawdź inne adresy, które mogą być Twoje

Promocja!! Kup domeny .pl i odbierz za darmo program antywirusowy Kaspersky Internet Security for Android. Po opłaceniu usługi, na wskazany adres mailowy otrzymasz kod, który uprawnia Cię do złożenia zamówienia na program antywirusowy Kaspersky za 0 zł.