Logo Microsoft Visio
  1. Marketplace
  2. Usługi Microsoft
  3. Microsoft Visio Online

Diagramy

Microsoft Visio Online

Teraz możesz szybko i łatwo rozbudowywać schematy blokowe, diagramy i projekty. Microsoft Visio Online to doskonałe rozwiązanie dla projektantów i inżynierów, którzy chcą pracować nad projektem z całym zespołem w tym samym czasie.

Wybierz plan

  • 2 GB miejsca w OneDrive

  • Intuicyjny interface

  • Diagramy języka SDL

  • Gotowe szablony diagramów

  • Schematy blokowe

Szczegółowy opis

Korzystaj z gotowych szablonów

Schematy graficzne i diagramy możesz teraz tworzyć korzystając z gotowych szablonów. Interfejs jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Aplikacja pozwala na dzielenie projektu i równoczesną nad nim pracę kilku osób.

Przechowuj swoje projekty w bezpiecznym miejscu

W ramach usługi otrzymujesz przestrzeń na dysku OneDrive. Możesz tam bezpiecznie przechowywać swoje projekty i diagramy oraz szybko i łatwo udostępniać je swoim współpracownikom, zarówno w formie załącznika, jak i jako link lub plik PDF.

Współpraca w czasie rzeczywistym

Narzędzie umożliwia jednoczesną pracę kilku osób nad jednym projektem. Możesz wymieniać komentarze i opinie, dzięki czemu praca nad projektem przebiega szybciej i sprawniej. Możesz również w każdej chwili udostępniać projekt kolejnym osobom.

Gotowe szablony na wyciągnięcie ręki

Diagramy, schematy blokowe, osie czasu - nie musisz już tworzyć ich od zera. Pracuj efektywniej, korzystając z bazy 250 tysięcy gotowych szablonów.

visio-laptop.png

27,80 zł

Promocja na pierwszy miesiąc i rok

22,14

brutto / mies. (z VAT)

Łatwa konfiguracja

Bezpieczne płatności online

Płatność w złotówkach