Logo Microsoft Office
  1. Marketplace
  2. Usługi Microsoft
  3. Microsoft 365 Business Standard

Kompleksowy pakiet

Microsoft 365 Business Standard

Pakiet biurowy dla najbardziej wymagających użytkowników. Microsoft 365 Business Standard to najbardziej aktualne narzędzia do efektywnej pracy biurowej. W pakiecie znajdziesz aplikacje online oraz aplikacje instalowane na PC lub Mac, przestrzeń na bezpiecznym dysku OneDrive, a także pocztę Exchange. Możesz również korzystać z komunikatora Microsoft Teams.

Wybierz plan

  • Aplikacje mobilne

  • 1 TB przestrzeni na dysku

  • Poczta Exchange 50 GB

  • Microsoft Teams

  • Dostęp online

  • Skype dla Firm

Szczegółowy opis

Zwiększ efektywność swojego zespołu do maksimum

Microsoft 365 Business Standard to pakiet narzędzi, które usprawnią działanie Twojej firmy i przeniosą pracę Twojego zespołu na wyższy poziom.

Darmowe aktualizacje

Bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi wersjami aplikacji. W ramach pakietu Microsoft 365 Business Standard aktualizacje otrzymujesz za darmo, automatycznie.

Możliwość korzystania z jednej licencji na 5 urządzeniach

Korzystasz z narzędzi na komputerze i smartfonie? Aplikacje Microsoft 365 dla firm oraz Microsoft 365 Business Standard umożliwia pracę nawet na 5 różnych urządzeniach w ramach jednej licencji.

1 TB powierzchni na dysku online  

OneDrive for Business to bezpieczna przestrzeń na Twoje pliki i dokumenty. Rozwiązanie chmurowe umożliwia łatwą wymianę plików między członkami zespołu, a także ich edytowanie w czasie rzeczywistym.

Aplikacje online i w wersji do zainstalowania na komputerze

Aplikacji takich jak Word, Excel, Outlook, PowerPoint możesz używać zarówno w wersji instalowanej na komputerze, jak i online. Jest to uzależnione od pakietu, jaki wybierzesz.

 

 

 

73,80 zł

Promocja na pierwszy miesiąc i rok

49,20

brutto / mies. (z VAT)

Łatwa konfiguracja

Płatność w złotówkach

Bezpieczne płatności online