Logo Microsoft Office
  1. Marketplace
  2. Usługi Microsoft
  3. Microsoft 365 Business Basic

Firmowa poczta e-mail

Microsoft 365 Business Basic

Popularne narzędzia online i wygodna poczta Exchange. Pakiet Microsoft 365 Business Basic to najbardziej znane programy biurowe: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook w wersji online. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do poczty Exchange i 1 TB powierzchni na bezpiecznym dysku OneDrive. W ramach licencji masz również dostęp do popularnego komunikatora Microsoft Teams.

Wybierz plan

  • Darmowe aktualizacje

  • Poczta o pojemności 50 GB

  • Skype dla Firm

  • Czat Microsoft Teams

  • 1 TB przestrzeni w chmurze

  • Aplikacje online

Szczegółowy opis

Microsoft 365 - narzędzia do pracy biurowej zawsze dostępne na wszystkich urządzeniach. Pracuj z każdego miejsca, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!

Sekcja_do_koszyka.png

Komputer, laptop, urządzenia mobilne

Outlook, Word, Excel, PowerPoint i inne narzędzia masz zawsze przy sobie, zarówno w wersji desktop, jak i online. Korzystaj z nich wygodnie za pomocą aplikacji mobilnej.

Praca zespołowa łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej

Microsoft Teams to jedna z najczęściej używanych aplikacji do wspólnej pracy. W ramach pakietu Microsoft 365 możesz wykorzystać jej możliwości - otrzymujesz takie funkcjonalności jak czat, połączenia video i konwersacje grupowe.

Devices2_2-min.png

E-mail i kalendarz

Microsoft 365 Business Basic to własna nazwa domeny w Twoim adresie e-mail (np. biuro@nazwatwojejfirmy.pl). Z poczty wygodnie korzystasz na każdym urządzeniu mobilnym. Masz również dostęp do intuicyjnego kalendarza, który możesz dzielić z pracownikami.

Przechowywanie danych

W ramach usługi otrzymujesz aż 1 TB przestrzeni na dysku OneDrive. Wszystkie Twoje pliki są dostępne nie tylko na komputerze, ale i smartfonie czy tablecie. Możesz również dzielić się plikami z innymi, dając im bezpośredni dostęp lub zaproszenie w formie linku.

hero-devices (1).png

Wysoki poziom ochrony

Dane Twojej firmy wymagają najlepszej ochrony. Pakiet Microsoft 365 Business Basic to pełna kontrola dostępu i maksymalne bezpieczeństwo (ochrona przed ransomware, malware i phishingiem). Poszczególne poziomy dostępu do danych możesz w prosty sposób zabezpieczyć hasłem.

Automatyczne aktualizacje narzędzi

Konfiguracja i aktualizacja narzędzi jest banalnie prosta. Dzięki pełnej automatyzacji jesteś zawsze na bieżąco z najnowszymi wersjami aplikacji.

 

30,75 zł

Promocja na pierwszy miesiąc lub rok

20,30

brutto / mies. (z VAT)

Łatwa konfiguracja

Płatność w złotówkach

Bezpieczne płatności online