Fill 23Group 5path14Combined ShapeCombined ShapeFill 6icons/clockarrow rightarrow rightico-attachmentico-backupCombined ShapeCombined Shapeico-nananaPage 1Fill 131Combined Shapeico-officeico-browserico-bugFill 96Fill 90Fill 80Fill 41Group 6Combined ShapeCombined ShapeFill 8ShapeFill 1Combined ShapeCombined ShapeGroupFill 169Fill 34Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapeCombined ShapeFill 146Group 9Combined ShapeCombined ShapeGroup 12Fill 103Fill 123Fill 39Combined ShapeiconGroup 13Combined ShapeGroup 2Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapeFill 57Group 3Fill 41Combined ShapeFill 56ico-hostingCombined ShapeCombined ShapeGroup 4Combined ShapeFill 443Fill 42Combined ShapeGroup 3ico-mobileCombined Shapepath14Fill 141Fill 161Group 4iconFill 34Combined ShapeFill 56ico-rankingcoachCombined ShapeCombined ShapeCombined ShapeGroup 10ico-kavFill 165Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapePage 1ico-smileCombined ShapeFill 141Fill 499Group 11ico-subpagesCombined Shapeico-syncFill 56ico-templatesCombined Shapeico-vCombined ShapeCombined ShapeFill 65Combined ShapeCombined ShapeFill 124Rectangle 405Rectangle 405ico-vpsicons/wordpressico-xicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/serwer

Poznaj nasz panel hostingu

Jak przenieść domenę ?
Tworzenie skrzynki e-mail
Instalacja SSL
Dostęp do FTP
Dostęp do bazy danych

Jak podpiąć domenę pod hosting?

Jak podpiąć domenę pod hosting?

Jeśli korzystasz z własnej domeny, to musisz ją dodać do AZ.pl. Po zalogowaniu się do Twojego panelu klienta na naszej stronie wybierz opcję „Domeny”, a następnie „Dodaj nową domenę”. Jeśli domena znajduje się u innego operatora, to musisz skierować ją na adresy DNS AZ.pl. Dokonasz tego po zalogowaniu się na konto klienta u operatora tej domeny. Oczywiście jak najbardziej polecamy transfer domeny do naszej firmy lub skorzystanie z licznych promocji i rejestrację zupełnie nowego adresu w AZ.pl.

Testuj sklep

Masz wątpliwości? Dokładnie cały proces podpięcia domeny opisaliśmy.

Czytaj więcej
Tworzenie skrzynki e-mail

Tworzenie skrzynki e-mail

Jeśli chcesz stworzyć skrzynkę e-mail z rozszerzeniem takim jak Twoja domena, to najpierw musi być ona dodana do AZ.pl. Jeśli już wykonałeś ten krok, to następnie przejdź w panelu klienta w AZ.pl do opcji „Usługi WWW”, gdzie zobaczysz listę swoich hostingów. Musisz wybrać ten, do którego dodana jest Twoja domena. Następnie w sekcji „Poczta” wybierz „Utwórz”. Musisz wskazać domenę, Twoją nazwę i hasło. Gotowe – analogicznie możesz założyć kolejne skrzynki e-mail.

Na wypadek pojawienia się jakichkolwiek problemów zagadnienia te opisaliśmy szczegółowo.

Czytaj więcej

Instalacja SSL

Instalacja SSL

Zdecydowałeś się na certyfikat SSL? W takim razie teraz musisz go zainstalować. Jeśli certyfikat został już opłacony, to przejdź do panelu zarządzania w AZ.pl i wybierz „Usługi WWW”. Wtedy zobaczysz listę Twoich hostingów. Wybierz ten, który Cię interesuje i przejdź do jego ustawień. Dalej wybierz z rozwijanej listy „Certyfikaty SSL”. Aby zainstalować certyfikat, wybierz „Zainstaluj certyfikat SSL”.

Cały proces związany z tym działaniem również opisaliśmy krok po kroku

Czytaj więcej

Dostęp do FTP

Dostęp do FTP

Oferujemy 3 pakiety serwera VPS, znakomicie sprawdzą się w przypadku serwisów z dużą oglądalnością czy do sklepów internetowych.Linkujmey do podstrony vps i piszemy Sprawdź naszą ofertę.

Więcej informacji o sprawdzeniu danych FTP

Czytaj więcej

Dostęp do bazy danych

Dostęp do bazy danych

Żeby skorzystać z bazy danych na AZ.pl najpierw musisz ją utworzyć. Przejdź do opcji „Usługi WWW”, wybierz interesujący Cię serwer i w sekcji „Bazy danych” kliknij „Utwórz”. Następnie musisz wypełnić formularz. Wybierz typ bazy danych, przedrostek do jej nazwy i hasło. Możesz również dodać komentarz, który w przyszłości umożliwi Ci zidentyfikowanie danej bazy. Następnie wybierz „Wyślij” i gotowe!

Więcej informacji o sprawdzeniu danych FTP

Czytaj więcej

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta

Jeśli nasze porady nie są dla Ciebie wystarczające, to zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Nasi doradcy chętnie pomogą Wam rozwiać wątpliwości i rozwiązać pojawiające się problemy.

Produkty powiązane