Ochrona systemu Windows

G DATA AntiVirus

Antywirus, któremu możesz zaufać

G DATA wykorzystuje technologie DeepRay i BEAST oparte na sztucznej inteligencji. Dzięki temu program wykrywa nieznane wcześniej szkodliwe oprogramowanie. G DATA to maksimum bezpieczeństwa - zagrożenia są identyfikowane natychmiast przez najbardziej zaawansowany technologicznie skaner o najwyższym poziomie detekcji.

Liczba urządzeń

Szczegółowy opis

2engine_icon.png

Technologia CloseGap

Koniec z infekcjami systemu. G DATA to dwa potężne silniki antywirusowe, które ani na chwilę nie przestają chronić Twojego komputera. Pierwszy silnik weryfikuje bezpieczeństwo plików na Twoim komputerze. Nawet jeśli nie powstrzyma on zagrożenia, zrobi to drugi silnik. Dzięki temu Twój komputer może działać tak wydajnie, jak wcześniej.

lupa_icon.png

Wysoka wykrywalność zagrożeń

Chcesz mieć pewność, że posiadasz ochronę przed wszystkimi wirusami? Nawet tymi nieznanymi? G DATA AntiVirus dokładnie analizuje działania wszystkich plików, w które klikasz lub pobierasz. Dzięki temu niechciane procesy nie uruchomią się w tle, a komputer nie zostanie zainfekowany.

antiexploit_icon.png

Koniec z exploitami

Przejmowanie kontroli nad systemami i masowo wykradane pliki to niebezpieczeństwo, na które Twój komputer jest narażony każdego dnia. G DATA chroni Twój komputer przed nielegalnymi atakami, które wykorzystują luki w programach lub sieci (czyli exploitami) - regularnie uruchamia testy pamięci i sprawdza poszczególne sekwencje procesów.

78,72 zł

Promocja na pierwszy rok

69,00

brutto / rok (z VAT)

Łatwa konfiguracja

Polskie wsparcie techniczne

Płatność w złotówkach

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Potrzebujesz pomocy? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

+48 570 510 570

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl