Fill 23Group 5path14Combined ShapeCombined ShapeFill 6icons/clockarrow rightarrow rightico-attachmentico-backupCombined ShapeCombined Shapeico-nananaPage 1Fill 131Combined Shapeico-officeico-browserico-bugFill 96Fill 90Fill 80Fill 41Group 6Combined ShapeCombined ShapeFill 8ShapeFill 1Combined ShapeCombined ShapeGroupFill 169Fill 34Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapeCombined ShapeFill 146Group 9Combined ShapeCombined ShapeGroup 12Fill 103Fill 123Fill 39Combined ShapeiconGroup 13Combined ShapeGroup 2Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapeFill 57Group 3Fill 41Combined ShapeFill 56ico-hostingCombined ShapeCombined ShapeGroup 4Combined ShapeFill 443Fill 42Combined ShapeGroup 3ico-mobileCombined Shapepath14Fill 141Fill 161Group 4iconFill 34Combined ShapeFill 56ico-rankingcoachCombined ShapeCombined ShapeCombined ShapeGroup 10ico-kavFill 165Combined ShapeCombined ShapeCombined ShapePage 1ico-smileCombined ShapeFill 141Fill 499Group 11ico-subpagesCombined Shapeico-syncFill 56ico-templatesCombined Shapeico-vCombined ShapeCombined ShapeFill 65Combined ShapeCombined ShapeFill 124Rectangle 405Rectangle 405ico-vpsicons/wordpressico-xicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/serwer

Fakturowanie nigdy nie było takie proste!

Fakturowanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Skorzystaj z aplikacji Az.pl, która umożliwia wystawianie faktur w 3 prostych krokach. Możesz to zrobić na komputerze, smartfonie czy tablecie. Przygotowaliśmy dla Ciebie aplikację, która jest aktualizowana i zgodna z wymaganiami stawianymi przez prawo! Czy nadal się zastanawiasz?

Sprawdź

Łatwa i mobilna księgowość

Chcesz, aby fakturowanie stało się łatwiejsze? Potrzebujesz domyślnej aplikacji? Przetestuj
fakturowanie w Az.pl i sam zobacz, czy realizowanie tego obowiązku może przebiegać szybko i łatwo.
Zapewniamy Cię, że może!

Wystawienie faktury zajmie Ci tylko chwilę

Wprowadzasz dane kontrahenta, dodajesz towary lub usługi, sprawdzasz kwoty… i gotowe! Z naszą aplikacją to naprawdę łatwe. Maksymalnie uprościliśmy proces wystawiania faktury.

Wysyłka faktur
mailem
Przypomnienie
o płatnościach

Pobieranie danych kontrahenta z bazy GUS

Dzięki Fakturowaniu możesz automatycznie pobrać dane kontrahenta z bazy GUS. Będzie Ci do tego potrzebny jedynie jego numer NIP. Jeśli chcesz, informacje o kliencie możesz także wpisywać ręcznie.

Pobieranie danych
z bazy GUS

Łatwe zarządzanie magazynem

Przyjmuj, wydawaj i przesuwaj towary między magazynami. Przeprowadzaj inwentaryzacje i miej oko na cały asortyment. Magazyn online w planie PRO jest praktyczny i prosty w obsłudze.

Dokumenty
magazynowe
Obsługa wielu
magazynów

Zabezpieczenie przed błędami

Gdy będziesz próbował wykonać operację, która nie będzie zgodna z obowiązującymi przepisami, aplikacja Fakturowanie powiadomi Cię o tym od razu. Zostaniesz także ostrzeżony przed usunięciem ważnego dokumentu.

100% zgodności z prawem

Kiedy korzystasz z Fakturowania w AZ, Twoja aplikacja jest zawsze zgodna z obowiązującym prawem. Dbamy o to, aktualizując ją w przypadku zmian przepisów. Dzięki temu wystawiasz faktury lub obsługujesz magazyn w pełni bezpiecznie.

Pobieranie danych z GUS

Gdy rozpoczynasz nową współpracę, wystarczy że podasz NIP firmy, a jej dane automatycznie zostaną pobrane z bazy Głównego Urzędu Statystycznego. Aktualizacja naszej aplikacji jest zsynchronizowana ze zmianami w GUS.

Jeśli swoje Fakturowanie chcesz znać od podszewki, sprawdź jego pełną specyfikację techniczną.

Szczegółowe parametry

Jesteś w Polsce, Niemczech, a może w Wielkiej Brytanii? Zawsze otrzymasz pomoc w języku polskim

Czat

Czat Rozpocznij

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Napisz, czego potrzebujesz, a dobiorą dla Ciebie odpowiednie rozwiązania.

Infolinia

Infolinia + 48 570 510 570

Wolisz zadzwonić, żeby dowiedzieć się więcej o zamówieniu usług? Masz wsparcie naszego zespołu doradztwa telefonicznego.

Przetestuj wybrany pakiet Fakturowania

Wybierz plan dla siebie

Smart BEZ PROMOCJI ZA ROK
/

Pro BEZ PROMOCJI ZA ROK
/

Parametry
 
 
Ilość faktur
bez limitu
bez limitu
Ilość klientów
bez limitu
bez limitu
Ilość produktów
bez limitu
bez limitu
Faktury (proforma, vat, korygująca, zaliczkowa, marża)
Wysyłka faktur mailem
Przypomnienie o płatnościach
Obsługa magazynu
Dokumenty magazynowe (PZ, WZ, RW, PM, MM)
Obsługa wielu magazynów/stany magazynowe
Inwentaryzacja
FIFO/LIFO
Jakość
 
 
SLA - ciągłość usług
99% w skali miesiąca kalendarzowego
99% w skali miesiąca kalendarzowego

Produkty powiązane

Infolinia

+ 48 570 510 570

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z udostępnionego formularza
i możliwie szczegółowo opisz potrzeby.

Wypełnij