CDA Premium

Najlepsze filmy i seriale na wyciągnięcie ręki

 

Korzystaj z bazy ponad 7000 filmów i seriali bez ograniczeń transferu i reklam. CDA Premium to najlepsza jakość, którą docenisz na każdym urządzeniu - komputerze, tablecie, smartfonie oraz Smart TV. Wszystko to za jedyne 66 groszy dziennie!

Dostęp do CDA Premium

Szczegółowy opis

CDA Premium - ponad 7000 filmów i seriali

cda__najlepsze_wg_imdb (1).png

CDA Premium to legalny dostęp do filmów i seriali. W bazie znajduje się ponad 7000 tysięcy pozycji - zarówno z napisami, jak i polskim lektorem. CDA Premium to obecnie jeden z najczęściej używanych w Polsce serwisów VOD.

Oglądaj filmy i seriale na laptopie, smartfonie, tablecie i Smart TV

cda tv-chromecast (1).png

Usługa CDA Premium pozwala na oglądanie filmów i seriali na każdym urządzeniu, kiedy tylko chcesz. Nieważne, czy korzystasz z komputera, czy tabletu - jakość oglądania jest tak samo wysoka. Oglądanie filmów na urządzeniach mobilnych jest możliwe zarówno na smartfonie z systemem iOS, jak i Android. Dodatkowo z usługi możesz korzystać z poziomu swojego telewizora. Warunkiem jest posiadanie Smart TV lub Chromecast.

Co jeszcze daje usługa CDA Premium

app-store-iphone2 (1).png

CDA Premium to najwyższa jakość i jednocześnie brak reklam. Abonenci usługi CDA Premium mogą cieszyć się z lepszego, priorytetowego transferu oraz wyższej jakości wyświetlanych filmów. Dodatkowo buforowanie filmu w trakcie seansu to już nie Twój problem. W ramach usługi możesz również oglądać filmy offline - wystarczy na swoim urządzeniu mobilnym z systemem iOS lub Android zainstalować prostą w obsłudze aplikację umożliwiającą pobieranie filmów.

 

20,00

brutto / mies. (z VAT)

Łatwa konfiguracja

Płatność w złotówkach

Polskie wsparcie techniczne

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Potrzebujesz pomocy? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

+48 570 510 570

Skontaktuj się z nami
folder
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

chmurka czatu
Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

gwiazda
Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl