Logo Microsoft Office
  1. Marketplace
  2. Popularne
  3. Aplikacje Microsoft 365 dla firm

Pakiet narzędzi biurowych

Aplikacje Microsoft 365 dla firm

Klasyczne aplikacje, które usprawnią działanie Twojej firmy: Word, Excel, PowerPoint i inne. Darmowe aktualizacje i elastyczne plany - wszystko dla Twojej wygody.

Wybierz plan

  • 1 TB przestrzeni na dysku

  • Dostęp online

  • Praca na dokumentach

  • Do 5 urządzeń w ramach 1 licencji

  • Subskrypcja miesięczna lub roczna

Szczegółowy opis

Aplikacje Microsoft 365 dla firm - narzędzia do pracy biurowej zawsze dostępne na wszystkich urządzeniach. Pracuj z każdego miejsca, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!

Sekcja_do_koszyka.png

Komputer, laptop, urządzenia mobilne

Outlook, Word, Excel, PowerPoint i inne narzędzia masz zawsze przy sobie, zarówno w wersji desktop, jak i online. Korzystaj z nich wygodnie za pomocą aplikacji mobilnej.

Praca zespołowa łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej

Microsoft Teams to jedna z najczęściej używanych aplikacji do wspólnej pracy. W ramach pakietu Aplikacje Microsoft 365 dla firm możesz wykorzystać jej możliwości - utrzymujesz takie funkcjonalności jak czat, połączenia video i konwersacje grupowe.

Devices2_2-min.png

E-mail i kalendarz

Aplikacje Microsoft 365 dla firm to własna nazwa domeny w Twoim adresie e-mail (np. biuro@nazwatwojejfirmy.pl). Z poczty wygodnie korzystasz na każdym urządzeniu mobilnym. Masz również dostęp do intuicyjnego kalendarza, który możesz dzielić z pracownikami.

Przechowywanie danych

W ramach usługi otrzymujesz aż 1 TB przestrzeni na dysku OneDrive. Wszystkie Twoje pliki są dostępne nie tylko na komputerze, ale i smartfonie czy tablecie. Możesz również dzielić się plikami z innymi, dając im bezpośredni dostęp lub zaproszenie w formie linka.

hero-devices (1).png

Wysoki poziom ochrony

Dane Twojej firmy wymagają najlepszej ochrony. Pakiet Aplikacje Microsoft 365 dla firm to pełna kontrola dostępu i maksymalne bezpieczeństwo (ochrona przed ransomware, malware i phishingiem). Poszczególne poziomy dostępu do danych możesz w prosty sposób zabezpieczyć hasłem.

Automatyczne aktualizacje narzędzi

Konfiguracja i aktualizacja narzędzi jest banalnie prosta. Dzięki pełnej automatyzacji jesteś zawsze na bieżąco z najnowszymi wersjami aplikacji.

 

61,50 zł

Promocja na pierwszy miesiąc i rok

41,82

brutto / mies. (z VAT)

Łatwa konfiguracja

Płatność w złotówkach

Bezpieczne płatności online